Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen multivitamin való 10...

Milyen multivitamin való 10 éves kislánynak, aki állandóan fáradt, étvágytalan, sápadt az arca, és gyakran betegszik meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 08:37
1 2
 11/15 gyuurmaa válasza:

Inkább több orvoshoz is elvinném teljes vérkép,én a vitaminokkal is vigyáznék öcsémet 12 évesen túlzott

vitaminok szedése orvos által, vittük a Betesda kórházba

42fokos lázzal

2012. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia.

Mi tapasztalatunk multivitaminok+banán után mindig beteg lett.

Alma, savanyú káposzta,máj.Répalé.

Ezeket egye gyakran. 2 óta nem volt beteg .Csak náthás.

3 gyermekes apuka vagyok.

2012. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kri76 ***** válasza:
Szerintem se szedjen egy gyerek multivitamint. Nem szívódik fel rendesen, inkább egyen változatosan. De ha ennyi baja van, győzd meg a szülőket, h nézze meg orvos, mert ez nem normális, h sokszor beteg meg fáradt.
2012. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Forever cég Kids vitaminja. Az ezerszer jobb mint a marslakócskák, legalább nem adsz aszpartamot a gyerekednek.
2012. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A tünetek alapján a kislány vérszegény lehet feltétlenül vigyétek vérvételre.Nálunk a kisöcsémnél tapasztaltunk ilyen tüneteket.Kiderült hogy vérszegény.Addigis étkezzen változatosan egyen sok hús (csirke,marha stb.)
2012. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!