Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Piros foltok a testen, nem...

MonaLio kérdése:

Piros foltok a testen, nem viszket, nem eg, minek a tunete lehet?

Figyelt kérdés

A mellkasomon, es a hasamon piros foltok jelentek meg, sehol mashol nincsenek csak ott. Nincs hatarozott korvonala, nem hamlik, nem faj, nem viszket. Tehat a gombas fertozes kizarva, mi masnak lehet ilyen tunete, es hogy lehet kezelni?


(termeszetesen azonnal elmegyek borgyogyaszhoz, amint hazaertem, de addig sem szeretnem halalra aggodni magam, amig meg par napig kulfoldon tartozkodom)


elore is koszonom a valaszokat!



2012. nov. 21. 22:33
 1/8 anonim válasza:
már volt bárányhimlőd? vagy esetleg ettél szokatlan ételt? vagy tüsszentessz vagy köhögsz esetleg?
2012. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vettél fel új felsőt? vagy új mosóporral, öblítővel tisztítottat?

Esetleg arra allergia?

2012. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam, de semmi romlottat nem ettem, nem valtottam se tusfurdot, se parfumot, semmi ilyesmi. Nem voltam baranyhimlos, de tudtommal akkor az egesz testemen kellene hogy legyen, nekem pedig kb 10cm az egesz felulet amin belul vannak a foltok.
2012. nov. 21. 22:46
 4/8 anonim válasza:
nekem a bárányhimlőm 10 pöttyből állt.szóval lehet.vagy tényleg nem tudom:/
2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Csípés nyom esetleg?

Vagy nem nyomtad meg valamivel?

2012. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, reggel amikor felkeltem meg ott sem volt, del korul vettem eszre, akkor meg ugy voltam vele hogy biztos csak valami allergias reakcio, de annak mar el kellett volna mulnia, es meg mindig semmi. Nem olyan helyen van hogy ov vagy barmi nyomhatta volna, szoval nem tudom, de formara sem olyan. Kerestem interneten hasonlot, kepeket, igy tunet alapjan, de mindegyik holyagos, vagy szaraz, hamlik, eg, nekem semmi ilyenrol nincs szo, csak piros foltok... de elegge szembetuno, foleg hogy a mellkasomon is van. Valami otlet hogy mit lehetne ra hasznalni, valami krem, ami veny nelkul kaphato mindenhol vagy valami?
2012. nov. 21. 22:58
 7/8 anonim válasza:

Hali

Most nekem is valami hasonló problémám van. Elmentél vele orvoshoz? Kiderült, hogy mi a baj? Nekem már pár hete megvan. (Előszőr Lyme-kórra gyanakodtam, és mivel az egész nem nagyobb 1,5-2 cm-nél úgy döntöttem várok, mert ha nő akkor az ha nem akkor nem tudom) Semmi egyébb panaszom nincs, minden olyan mint előtte volt. Csak most ilyedtem meg amikor észrevettem még egyet (csak az eddig takarásban volt)

2013. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello

A kérdésem az lenne,hogy piros vagy rózsaszín foltok? Esetleg meleg időben jöttek ki vagy fürdés után? Mert akkor lehet melegalergia. Nem igazán tudsz vele mit kezdeni. Elmúlik magától.

2017. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!