Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos hasmenésem van, és...

Vírusos hasmenésem van, és szerdáig diétát rendelt a doki de nem tartottam be és visszajött. Nagy baj?

Figyelt kérdés

Vasárnap 3x fostam, este ettem kekszet, hétfő reggel elmentem a dokihoz és azt mondta délután 2-ig semmit, majd pedig szerdáig csak főtt krumplit, rizst egyek. Mivel már hétfőn csak reggel 1x ment a hasam ezért kedden ettem rizst, marhahússal, szaftot is rá, apukám azt mondta ha nem megy a hasam akkor már lehet. Szerdán sem ment a hasam, ettem rakott káposztát. Szerda este elalvás előtt már kicsit újra görcsölt a hasam és reggel hányingerrel ébredtem, nem tudtam befejezni a reggelit, megint el kellett mennem vécére. Úgyhogy még ma is itthon maradtam pedig már akartam menni iskolába. Ma megint elmegyek az orvoshoz, elmondok neki mindent.

Nagyon nagy hülyeség volt hamar elkezdeni rendesen enni?

14/f



2012. okt. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Belehalni éppen nem fogsz, csak semmi értelme annak, amit csináltál.

14 évesen lehetne ennyi eszed, de most mondjuk szerintem megtanultad, hogy érdemes a dokira hallgatni. Különben ma sem fog tudni mást mondani, mint hogy diéta, újabb 3 napig.

2012. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vírusos gyomor-bél fertőzés esetén nem kel diétát tartani, ez már a múlt elavult módszere.

Ha nem eszel megfelelően, akkor nem lesz salakanyag amivel kiürüljenek a vírusok, és csak tovább szaporodnak a bélben.

Egy szabályt azonban be kell tartani az étkezéssel kapcsolatban: zsírosat, nehezet nem szabad ilyenkor enni, hiszen ezek az ételek a normál bélműködésre is terhelőek.

A szaftos húsi és káposzta nem volt a legjobb választás.

Kérd meg anyukádat, hogy könnyű ételeket főzzön, és fogyassz kefirt, joghurtot!

2012. okt. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atesz13 válasza:
hallod káposztát fosásra attól csak olyanokat fingasz hogy kifüstölöd a házat:D még jól meg is fosat:DDDD
2012. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!