Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez a bőrömön? 3cm...

Mi lehet ez a bőrömön? 3cm átmérőjű vörös ovális formájú gyűrű aminek a közepén 4 apró hólyagocska van.

Figyelt kérdés
Reggel vettem észre az alkaromon.Fájt mintha lehorzsoltam volna.Odanyúltam és éreztem valami kitüremkedett a bőrömön.Aztán láttam meg ezt a 3cm-es ovális képződményt.A neten néztem képeket és hasonlít egy gombás bőrfertőzésre,de ott azt írják nem jár fájdalommal és fél centis egy centis átmérőjű a bőrelváltozás.Nekem eléggé érzékeny ahogy hozzáér valami.Amúgy ekcémára hajlamos vagyok,néha a kézfejemen szokott kijönni,de most az rendben van.

2012. nov. 29. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kullancs csípés után szokot ez lenni az adott hejen de akkor nem hójagok vannak benne.
2012. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Herpes zooster, azaz az övsömör csoportosan elhelyezkedő hólyagocskái is lehetnek.

Háziorvosnak mutasd meg, ha ez akkor aki a környezetedben nem volt bárányhimlős az lehet.

De ez csak egy tipp.

2012. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!