Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Arcüreggyulladás szinte...

Arcüreggyulladás szinte tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
1hónapja lassan,hogy nem jön helyre torkom/mandulám először augmentint szedtem rá 2 hétre visszajött minden dalacint szedtem mellette fogfájás jelentkezett amit a növésben levő bölcsességfog okozott amitől már megszabadultam de nem szűntek meg a gondok jelenleg tüszős mandulagyulladásom van..először a fogamra gyanakodott doki, hogy amit nem jövök helyre mivel nagy gyulladás van ott..de most már ő se érti, hogy mér nem használ semmi..most arcüreggyulladásra tippel elküldött orr-fül gégészetre ill. vérvételre. Lázam kb. 1x-2x volt 38 körül, inkább hőemelkedés de az se sokszor nem vagyok náthás sem. Nem is fáj arcüregem ha megnyomom akkor sem.Fejem fáj sokszor és nagyon. Lehet így arcüreggyulladásom?
2012. nov. 29. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzem fontolgatod már régebb óta egy ötlet megvalósítását, de csak gondolatban játszadoztál el vele. Pedig igazából véghez is tudnád vinni. Akkor miért ne tehetnéd meg minél előbb?
2012. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2012. nov. 29. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen meggondolásból, akármilyen betegséged is lehetne...
2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!