Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan produkáljam, hogy...

Hogyan produkáljam, hogy beteg vagyik? (hányás, hasmenés. Stb)

Figyelt kérdés
Nem azért,hogy lògjak... Van az iskulàba nem kívànatos személy akit ha lehet pàr napog el kerülnék....Tudom hülyén hangzik,de ez most nekem nagyon sokat szàmít.... Csak olyan írjon aki tud segíteni!

#hasmenés #hányás #praktikàk.
2012. dec. 3. 05:42
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:
dugd le az ujjad az tuti hányás. ha van otthon kréta, egyél belőle és pár órára lázas leszel, sajna több ötlet nincs...
2012. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lázas nem leszel a krétától..

Ha elmész az orvoshoz, és ezeket mondod neki (hányás, hasmenés), akkor elhiszi..

2012. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el a dokidhoz, és mondd el ezt neki.( A kerülni kéne valakit részét.) Ha nem vagy lógós típus, tuti , hogy ad egy pár napra igazolást.
2012. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ùgysen értene meg... Meg dokihoz csak akkor megyek mikor küldenek itthon ahoz pedig nagyon be kell tenni a beteget...... Nem jòl tudom jàtszani a szerepem..... Segítsetek!!!
2012. dec. 3. 08:14
 5/6 tothrichard1 válasza:
hashajtó... vagy kombináld a tejet és a paradicsomot de ne lássák!!
2012. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kutyulj össze mindent(hashajtó hatásu kajak)döngölg de!Tuti gyomorrontás.(Nekem bevált!!!!!)
2013. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!