Allergiás lennék?

Figyelt kérdés
Mindig is hamar náthás tudtam lenni. Még nyáron is, de egy hétnél sose tartott tovább. A tél mindig szörnyű, akkor tiszta takony vagyok, de most különösen. Körülbelül 2 hónapja egyfolytában, meg állás nélkül taknyos vagyok. Reggel 50 zsepit elhasználok. Napközben megvagyok, akkor csak az orrom van eldugulva, elhasználok néhány zsepit, de ennyi. Este megint kezdődik. Ez allergia lehet?

2012. dec. 3. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak az orrfolyás a tünet, és nem fáj vagy kapar a torkod, akkor esélyes, hogy tényleg allergiás vagy!
2012. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, de jó :(
2012. dec. 3. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is néhány hónapja kezdődött, de nyáron. Szerintem télen nem olyan vészes az allergia, mert tisztább a levegő, nincs virágpor, stb. Cicád van esetleg, vagy valamilyen állatod? Nincsenek más tüneteid, mint például szemviszketés, vagy orrviszketés?
2012. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!