Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van-e esély AIDS-re, hogyha...

Van-e esély AIDS-re, hogyha menstruálás alatt használtam a mellékhelyiséget egy jóbarátomnál? Tiszta volt, de mégis csak másé.

Figyelt kérdés
Egy jóbarátomnál voltam, és pont náluk jött meg. Általában nem ülök rá a toalettre más helyen, csak otthon. De nagyon görcsöltem. Van-e így esély bármiféle fertőzésre?
2009. aug. 19. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
AIDS-re biztosan nincs esély.
2009. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jóbarátod AIDS-es? Esetleg te vagy beteg? Mert ha egyikőtök sem AIDS-es, (sőt, nem is vírushordozó), akkor nincs esély AIDS-re :) Gondolom, ő is takarítja a WC-jét, mint az emberek nagy többsége. Egy tiszta WC-től pont annyi fertőzést kaphatsz el más helyen, mint otthon.
2009. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
A barátod AIDS-es? Mert talán akkor lenne kicsi esély, de ha nem akkor tuti nem lettél AIDS-es. Azért ennyi ne paráz
2009. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, egyikünk sem él még szexuális életet. Én 18 éves vagyok. Köszönöm a válaszokat! :)
2009. aug. 19. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ó Anyám!!!!!!!!!18 évesen nem vagy felvilágosítva?Vagy mi van?Ha egyikőtök sem él nemi életet akkor könyörgöm hogy lenne AIDS-es??????Ha nem volt vérátömlesztése egyikőtöknek sem,ha teljesen egészségesek vagytok akkor nem kapod el ezt a betegséget!Jesszusom de tudatlan vagy 18 éves korodra!
2009. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem lehet mindenki tökéletes. :) Nem tudod a családi körülményemet, és nem kell ítélkezni. Ha nem tetszik egy ember kérdése, akkor ne írj rá. Ennyi. :)
2009. aug. 20. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a családi körülményeidhez!Ha a szüleid nem is mondtak erről semmit mert nem gondolták,hogy fontos lehet vagy csak nem is ismerik ezt a betegséget DE a suliban van erről szó!Én nem most voltam tini de még az én időmben is volt egy olyan óra amikor erről beszéltünk.

A fogamzásgátlásról tudsz valamit?

2009. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy az AIDS hogy terjed, meg a fogamzásgátlásról is amit kell. Csak féltem, hogy mivel megvolt, nem lehetett-e valamit összeszedni más WC-n. De a kérdésemre már választ kaptam, köszönöm!
2009. aug. 21. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Dehogy tudsz Te semmit! Nagyon buta vagy 18 éves korod ellenére. Ha otthon nem is beszélgettek erről, a suliban, barátokkal biztosan, de a netről is mindent meglehet tudni. Igaz, kicsit foglalkozni kéne vele!

2009. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!