Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora esély van az AIDS...

Mekkora esély van az AIDS fertözésnek?

Figyelt kérdés
Orálisan kielégitett a barátnöm és utána vette észre hogy volt egy seb a szájába ami vérzett... Mennyi esély lehet hogy elkapott valamit ?? AIDS tesztet vérvétellel vagy más módszerekkel végeznek?
2011. jan. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez így kölcsönös lehet. Foshatsz te is. Gondolom, ha veled megcsinálta, akkor nem újdonság neki. Hordozó lehet bárki, a tudta nélkül is.
2011. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És miként müködik a vizsgálat? Mennyi idö kb. Vérvétel vagy más esetleg?
2011. jan. 1. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Vervetel, 3 nap az eredmeny. Bar abbol a szitubol, amit leirtal, igen keves eselyed volt elkapni, akkor is ha a lany pozitiv.
2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt aggodom azaz igazság . Hanem hogy a lány nem kapta e el tőlem ha tegyük fel ( amit nagyon remélek hogy nemigyvan) hordozo vagyok , de nemtudok róla.
2011. jan. 1. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolod, hordozo vagy, akkor legyszi menje l orvoshoz, mielott barkivel egyutt lennel, de nem, nem gondolom, meg ebben az esetben sem, hogy ily modon el lehetne kapni a virust. Menj orvoshoz, egy vervetel es 3 nap mulva mar meg is van az eredmeny.
2011. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Igy máris minden tisztább.
2011. jan. 2. 00:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is ajánlott, hogy elmenj vizsgálatra, csak a biztonság kedvéért. Amúgy AIDS-es nem lehetsz, csak HIV-es. Az AIDS a HIV legvégső, legrosszabb stádiuma, azaz a HIV-ből alakul ki az AIDS. Amikor már AIDS-es az ember, akkor pár hónap alatt belehal.
2011. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És mégis mennyi az esélye annak hogyha hordozo vagyok hogy a barátnőm ilyen esetben elkapta?:/ ( De reménykedjünk hogy nem vagyok!!)
2011. jan. 2. 00:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Vizsgálatra meg mindenképp elmegyek.
2011. jan. 2. 00:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Neked se voltmég barátnöd igaz? Tudod akik párkapcsolatban vannak x ideje azok nem csak nézikegymást hogy milyen szép vagy vagy mondják hogy szeretlek vagy akármi. Hanem tesznek is doglokat. :) De te eztnemértheted. Mellesleg nem ez volt akérdésem és lehet neked tök jó mert kivoltál már vizsgálva hogy semmibajod de én még nem. Tehát lehet teis bevotlál szarva mikor elöször mentél ha egyátalán mentél már. Ha meg nem akkor szerintem elmehetsz a p*csába, azt kitudja milyen fertőzés uszkál benned :)
2011. jan. 2. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!