Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetek a bolhacsípés ellen?

Mit tehetek a bolhacsípés ellen?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hónapja folyamatosan csípnek a bolhák.Volt h 1 nap négyet szedtem ki magamból.Előfordult h 40 csípés volt rajtam.A családba senkit nem csípnek, a páromat se.mit tehetek ellenük?A szobám tiszta, nincs nagyon kapcsolatm állatokkal de ennek ellenére nagyon szeretnek:(
2008. máj. 27. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a dögöket pedig valahol összeszedted, ez nem olyan mint a szúnyog, ezt csak állatokkal kapcsolatban szedheted össze, vagy koszos helyen ahol mondjuk korábban állatokat tartottak. Ajánlom hogy minden ruhádat szépen mosd ki, alaposan fürödj meg, porszívózz ki, minden szemetet vigyél ki a lakásból. Valahol biztos tanyáznak ha így rádkaptak. Végső esetben kérdezz meg egy állatorvost, csak tud valamit bolhák ellen gondolom.
2008. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia! Igaza lehet az előttem szólónak, biztosan hazavitted a bolhákat valahonnan. Egyszer én is jártam így, képzeld az ágyamba fészkeltek bele! Apukám vett valamilyen speciális permetszert, és az egész házat, főként az ágyamat, és a egész udvart lepermetezte. Hatásos volt, ennek több éve és azóta szerencsére nincs egyetlen bolhánk sem!
2008. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a bolhacsípés? Biztos, hogy bolha?
2008. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
egy alapos takarítás, fertőtlenítés, fürdés, mosd kia összes ruhád, valahonnan csak előjönnek............
2008. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
" egy alapos takarítás, fertőtlenítés, fürdés, mosd kia összes ruhád, valahonnan csak előjönnek......" ez hülyeség....semmelyik állat nem múlik ki az alapos porszívózástól vagy az alapos felmosástól
2008. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előző válasz adóhót kérdezném, nem tudja-e megszerezni annak a bolhairtónak a nevét, amivel az apukája bepermetezett. Nagy szükség lenne rá!
2009. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Insecticid kiváló a lakásban vagy állatok fekhelyén tenyésző bolhák ellen és emberekre, emlősökre veszélytelen. Egy alapos takarítás, porszívózás után alaposan bespriccelni, ez már segít. Makacs esetben több napon át porszívózni, spriccelni, még a petéket is kiirtja.
2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia

Ismerem a problémádat engem is csípett a bolha a családban mást senkit.

A tanácsom: takarítás, fűrdés, új ágynemű és vegyél bolhaírtó ampullát.

Bármelyik kisállatboltba bemész és tudsz venni.

A neve: Neostomosan

Ez egy kis ampulla 4-500 Ft körüli áron van. Veszel hozzá egy kis permetelőt amivel dísznövényeket szoktak lepermetezni stb. vagy kiürült ablaktisztító flakon is jó abban bekevered és lepermetezed a ház környékét meg a szobákat is a házban. Ha rákeresel majd a nevére net-en ott le is írja hogy érdemes majd megismételni a kezelést és ezt ajánlom figyelmedbe télleg meg kell mert sokszor a lárvákat nem pusztítja el azok pedig 1-2 hét múlva ha kikelnek megint baj van.

Remélem tudtam segíteni:)

hello

2011. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!