Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, ha egy fiú ülve pisil?

Normális, ha egy fiú ülve pisil?

Figyelt kérdés
Én még csak 14 éves vagyok. Anyu mindig azt tanította nekem és az öcsimnek is, hogy ülve pisiljek higgiénai szempontokból. De az osztályban csak pár fiúról tudom, hogy ők is ülve pisilnek, de a többség álva. tegnap kipróbáltam álva és lepisiltem a nadrágomat, sajnos. Viszont, ha ülve pisilek, akkor nem lesz pisis a nadrágom sem, sem a harisnyám. Én csak így tudok pisilni. Normális ez?
2008. máj. 29. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

Végülis ha téged nem zavar, akkor úgy is lehet. De a fiúk általban inkább állva szokták elintézni a kisdolgukat.

Nyilvános WC-ben pedig éppen ülve nem túl higénikus.

Persze lehet papírt tenni rá mielőtt leülsz de az macerás dolog.

2008. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyos helyeken azért ne ülj rá a wc-re, mert bármi bajod lehet! Amúgy meg ha így tanítottak, akkor így pisilsz. Nincs ebben semmi rendellenes, legalább nem lesz tiszta pisi az ülőke...
2008. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat is így tanította meg pisilni az anyukája. De Ő csak otthon pisil így, ha elmegy nyilvános helyre, vagy esetleg egy kirándulós túra alkalmával "a bokorban" azért állva is megy neki. :)
2008. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Kultúr körökben ülve használják a wc-t. Nézd meg, ha a családod férfitagja elvégezte állva, húzd végig a kezed a wc peremén, tiszta fertőzésveszély!!! Ülve legalább nem csurog ki a pisi és az ülőkét sem kell állandóan hajtogatni, elég csak egyszer lehajtani. :)
2008. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
35%
szia! a harisnya alatt te zoknit értesz? csak kíváncsiságból kérdezem.
2008. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

szia,

a párom is ülve pisil. azt mondta neki annak idején az anyukája ha állva akar pisilni neki kell a wc-t takarítani. de nyilvános helyen használ piszoárt is vagy ahogy írták a bokorban is megy neki állva. szóval tanulj meg állva pisilni, mert nagy haszna van mikor csak a bokor adott, de otthon higiénikusabb az ülve pisilés.

2008. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
24%
biztos normális, de az én férjem soha nem pisil ülve, és mégsem piszkos a wc, szerintem nem vagy elég ügyes, szerintem gyakorlat kérdése. Egyébként nálunk, ha történik mégis ilyen "baleset" akkor aki csinálta letakarítja nem esik le a gyűrű az újjáról, már csak azért is mert figyelünk egymásra, ez mindenki érdeke.Én speciel a Wc-t kétnaponként domestossal átmosom. És ennyi.
2008. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
teljesen normälis.söt..külföldön pär helyen felvan papirral,rajzzal tüntetve a pasiknak hogy ülve pisiljenek ne ällva:).én külföldön lakom apärommal és a kaisbabämmal.és az én pärom is és itt csomoan ülve pisilnek.nem higiénikus,de éppen ezert van hogy ha olyan helyen vagy és pisilsz..akkor leteritesz a wc deszkära wc papirt....és ugy ülsz rä.és igy semmi bajod nem lesz
2008. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom is ülve pisil, én szoktattam rá. Előtte sokszor még a fali csempére is jutott és akkor megszüntettem. én nem tudok állva pisilni, viszont ő tud ulve. Megegyezés kérdése az egész. Teljesen elfogadott a férfiak ülvepisilése, teljesen normális dolog, ne félj tőle!
2008. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
94%
Nyugodt lehetsz, manapság a férfiak körében az ülve pisilés teljesen normális dolog. Szerintem azért mindenképp gyakorold állva is, mert nyilvános helyeken nem tartom jó ötletnek, hogy a wc deszkára ülj. A lányok is guggolnak.. Viszont otthon nagyon is az ülve pisilést ajánlom!
2008. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!