Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb, leghatásosabb...

Mi a legjobb, leghatásosabb és leggyorsabb módszer a herpeszre?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon csúnya gennyes herpesz van a felső ajkamon,ami szinte az egészet beteríti:SUndorító és gusztustalan,legszivesebben ki sem mennék az emberek közé,de muszály,mivel egy sörözőben vagyok pultos:S
2009. aug. 24. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
zovirax
2009. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A zovirax drága, kevés és nem túl hatásos.

A Naturland Herpesilje annál inkább, olcsóbb és jó sok is van benne.

2009. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ezüstkolloid és körömvirág együtt. a zovirax semmit nem ér..legalább egy hét mire eltűnik
2009. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést nekem a Zovirax volt eddig a legjobb.
2009. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
attól függ milyen gyors hatást akarsz..nekem rengetegszer volt herpeszem, a zovirax kb egy hét alatt tüntette el.aztán olvastam a neten az ezüskolloidot.kipróbáltam és másnapra már kb semmi nem látszott.de 5percenként kenegettem körömvirággal és ezüstkolloiddal.
2009. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolaj vált be nagyon. Amikor érzem, hogy készülődik a herpesz elkezdem kenni. 10-ből 9-szer ki sem jönnek a hólyagok.
2009. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:DKifogom próbálni őket.
2009. szept. 7. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!