Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás megspékelve egy kis...

Megfázás megspékelve egy kis orr melléküreg gyulladással, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: Van egy fantasztikus orr sövény ferdülésem és pár varázslatos orrpolipom és állandóan nagyon gyorsan megfázom vagyis folyik az orrom meg a hozzá tartozó kábaság, direkt jó vastagon felöltözöm de ez nem elég.

Most például a következő történt 23.-án este voltam szórakozni aztán haza mentem, otthon voltam 24-26ig és 27.reggel mikor már programom lett volna hirtelen szarul lettem folyik az orrom ilyenek.

Mivel tudnék védekezni a műtétig (meg hát utána is mert érzékeny lesz) ? Szedek C vitamint de ugy érzem ez nem elég.

Most Aspirin komplexet iszom meg ittam már tegnap is meg most vettem be algo flexet hátha helyre dob...



#megfázás #influenza #orrpolip #Algoflex #Aspirin #orrsövény #orrmellék üreg gyulladás #nem lennél a helyembe mi?
2012. dec. 28. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy Budapesten levő kínai csoda doktorhoz, az kombinálja az akupunktúrát, masszázst, köpölyözést és a gyógynövényt, kigyógyít egy hét alatt csak drága...
2012. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt meg kell műteni egy kínai csodadoktor a polip populációt nem fogja eltüntetni az orromból... és arra fele irányult a kérdésem,hogy addig is hogyan védekezhetnék,hogy ne fázzak meg olyan gyorsan.
2012. dec. 28. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A kínaiaknak vannak megelőző kezeléseik, még a polip tüneteit is vissza tudják szorítani...
2012. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem erre irányult a kérdés.

Mondom még egyszer magyarul magyaros választ várva.Amíg megműtik hogyan tudnék védekezni,hogy ne fázzak meg olyan gyorsan?

2012. dec. 29. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!