Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől gyengülhet le az immunre...

Mitől gyengülhet le az immunrendszer?

Figyelt kérdés
Évekig itthon voltam a gyerekekkel, nem volt semmi bajom, max 1 pár napos nátha évente egyszer,a gyerekektől sem kaptam el semmit. Tavasszal visszamentem dolgozni. Gyakorlatilag mindenféle vírust elkapok, miközben a családtagoknak, munkatársaknak semmi baja. Régen sem voltam beteges, még gyerek koromban sem. Mivel erősíthetném magamat?
2012. dec. 30. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Éveken keresztül olyan steril környezetben éltél, ahonnan a vírusok hanyatt-homlok menekültek. Ezért a szervezeted ellenálló-képességének, vírus-legyőző-képességének nem volt dolga, tehát elrenyhült, ellustult.

Erősítsd rengeteg természetes alapon bevitt vitaminokkal, zöldséggel, gyümölccsel.

Ha gyógynövényben vásárolsz Béres-féle gyártmányból "Aktivál" tablettát, azzal tudsz egy 30napos kúrát csinálni, megdobod vele az immun-rendszeredet.

Amikor olyan munkahelyen dolgoztam, akkor az influenza járvány elején megelőzésképpen szedtem pár napon keresztül, azzal feldobva az immunrendszert, éveken keresztül megúsztam, hogy semmit nem kaptam el a többi embertől.

2012. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy steril környezetben éltem?

Nem sterilizáltam semmit a gyerekeknek sem. Ugyanúgy eljártam mindenhova, mint most, de a gyerekek betegségeit nem kaptam el. Régen is eljártam dolgozni, ideoda, mégsem betegeskedtem.

A Béres cuccokat nem (sem) bírja a gyomrom. A kapszulákat képtelen vagyok lenyelni eleve, ha félbetöröm,akkor sem sikerül, mert öklendezek tőle.

2012. dec. 30. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megbántani, szó sem róla. A sterilizált környezetet arra értettem, hogy ahol kisbaba van, ott azért jobban ügyelnek a tisztaságra, de egy percig sem jutott az eszembe olyasmi, ami esetleg bántó lenne.


Ha eddig is eljártál dolgozni a babák mellett és nem kapott el semmi, akkor viszont csak az lehet, hogy a szervezetedből tényleg elfogytak a vitaminok, és egyéb olyan sók, stb. amik az ellenálló-képesség fenntartásához szükségesek.

A Béres-féle terméket azért ajánlottam, mert kb. harmadannyiba kerül, mintha a gyógyszertárban veszed az A-tól Z-ig, vagy bármi hasonló készítményeket.

Mindenképp vagy orvost kérdezz meg, vagy azért menj be valamelyik gyógyszertárba, hogy mit ajánlanak.

2012. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Óóó, voltam már patikában, herbáriában, de nagyon nem tudnak ajánlani semmit, mivel vannak speciális allergiáim, érzékenységeim, ami miatt jópár termék eleve kilőve.


Most megvettem a legújabb Béres cseppet, hátha jó lesz, mivel abban nincs nikkel.

2012. dec. 30. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezekről a speciális allergiákról, meg hogy a gyógynövény-termékek már kiszűrve, stb. stb. amikor a kérdést feltetted, miért nem szóltál??

2012. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!