Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátnőmnek ez a baja....

A barátnőmnek ez a baja. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm már tegnap előtt sem érezte magát jól. Tegnap ivott 4 sört, meg egy koktélt.

Buli volt, jól érezte magát, egy idő után meg kihányta amit aznap evett.

Az a piától volt, vagy attól hogy összeszedett valami vírust?

Először a kaját hányta ki, utána már csak ilyen "habot" öklendezett fel.

Vírus lehet? Vagy csak az alkohol hatása? Csak mert már tegnap előtt is rosszul volt, azt mondta...

És ha vírus, akkor mit vegyek be, hogy mindenképpen elkerüljem?

Ez a vírus a legnagyobb félelmem...

SÜRGŐS! Köszi előre is.



2013. jan. 1. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Bevenni nem tudsz semmit a vírus ellen.

De szerintem az alkohol miatt volt a hányás.

Az hogy habot öklendezett fel nem jelenti, hogy vírus fertőzése van. Azt jelenti, hogy teljesen kiürült a gyomra a hányás következtében ,de még az alkohol irritáló hatása megvolt. A koktél nem biztos , hogy jó választás volt a sör mellé.

2013. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! De ha mégis vírus lenne, mit ajánlanál, hogy legalább megelőzzem, elkerüljem?


És akkor miért volt rosszul már előző napon is?

2013. jan. 1. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is az ilyesfajta betegségektől félek, így én is mindig reménykedem hogy ne kapjam el! Nem tudsz semmit csinálni. Ne parázz miatta! Az hogy előző nap rosszul volt bármitől lehet! Mi volt a baja?
2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallottál már orvosról?
2013. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: az volt akkor a baja, hogy evett, aztán azt mondta, hogy már akkor is majdnem vissza jött neki. nagyon félek :( hipochonder vagyok, szóval ez rátesz nagyon...
2013. jan. 1. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy vírus okozta! Lehet valamivel elrontotta a gyomrát és nem tett jót neki az alkohol!
2013. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy csak ennyi...
2013. jan. 1. 13:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Mára már semmi baja!
2013. jan. 1. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Tartsál otthon Ezüstcolloid oldatot. Ilyen esetben sokat segíthet neked a megelőzésben.
2013. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!