Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a H1n1 Tünetei? Sos-sos!

Mi a H1n1 Tünetei? Sos-sos!

Figyelt kérdés
( Nem linket kérek ha nem biztos információt! )
2013. jan. 9. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már influenzás? Na pont olyan(hirtelen jelentkező, nehezen csillapítható magas láz, hidegrázás, torokfájás és társai). A H1N1 az influenza vírus egy törzse, ami azért veszélyesebb, mint a többi, mert olyan szövődményeket okozhat, mint endocarditis, meningitis. Az, hogy a benned/akárkiben lakozó vírus pont a h1n1 törzshöz tartozó-e, székletmintából vett tenyésztéssel lehet megtudni-
2013. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Elfelejted a magyar helyesírás szabályait!
2013. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Csilla, veled is mindenki csak annyira legyen segítőkész, mint te másokkal! :)
2013. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Nincs is ilyen vírus. A védőoltás pedig még több betegséget idéz elő. Pár ismerősöm teljesen pánikban volt, hogy szükséges beoltatni magukat ellene és 1 hónapig voltak fejenként betegek, egymás után jöttek a különböző bajok.

Ne pánikolj, menj el orvoshoz, de én a helyedben "védő"oltást nem kérnék. A családom nem kért és tökéletesen vagyunk, azt a "vész"terhes időszakot egészségesen túléltük.

2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Utolsónak írnám, hogy a védőoltás egészséges immunrendszernél maximum egy hetes megfázásos tüneteket produkálhat! Tehát értsd ezalatt azt, ha nem már alapból egy legyengült immunrendszerűnek adod be az oltást, pl olyannak, akinek már folyik az orra, vagy körül van véve betegekkel. Tudom, mert én is kaptam oltást, a családom is kapott, sok beteggel találkoztam, aki kapott, szóval nem kéne olyanokat terjesztened, amiben nem vagy jártas. Köszönöm.
2013. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak. Mindenki azt hisz amit akar. Ha egészséges az immunrendszer, nem kell védőoltás. Ennyi.
2013. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kúltúrált "kolléga" üzenete:


"Az üzenet küldője: Ezzelregeltem

Az üzenet címzettje: csilla0701

Az elküldés időpontja: ma 13:38

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mi a H1n1 Tünetei? Sos-sos!

"Elfelejted a magyar helyesírás szabályait!"

Az üzenet szövege: Akkor nyald ki magad!:"


OFF:

veled ellentétben nem szorulok önkiszolgálásra.

2013. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!