Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek lehetnek a H1N1 tünetei?

Ezek lehetnek a H1N1 tünetei?

Figyelt kérdés

Akik osztani akarnak azok ne írjanak. Köszönöm.

Na szóval vagy 3 napja fáj középen a mellkason mintha mázsás súly lenne rajtam levegőt is alig kapok. Lázam is volt 38.5 °C fokos. orvosnál voltam kiírt egy Anitbiotikumot (Fromilid) de semmit nem mondott az égvilágon :S Amúgy is az a kivizsgálás kb. 5 perces ha volt a gyógyszerek felírásával együtt.

Akinek volt már tapasztalata vagy bizt6osat tud az válaszoljon kérem.


2009. dec. 10. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
éseztmost mi honnan tudjuk???? ez a h1n1 tökugyanolyan mint bármelyik másik betegség. az orvos serm tudja ránézésre megmondani h mibajod van, akkor mi honnan tudnánk?
2009. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

menj vissza anyádba és olvasd el figyelmesen a kérdést legközelebb..

"Akinek volt már tapasztalata vagy bizt6osat tud az válaszoljon kérem"

2009. dec. 10. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magas láz, torok fájás, végtagok fájdalmas érzése. Pont mint a sima influenza!
2009. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
na okosabb lettél? te h1n1 paranoid...
2009. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is lázas vagyok, köhögésnél eléggé beszúr a mellkasom... Ahogy olvasgatom ezek lehetnek a H1N1 tünetei. Csak szövődményünk ne legyen:S
2009. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem mikor már nagyobb levegőt veszek fáj itt középen meg tegnap már szúrt is, ja és van végtagfájdalmam is..
2009. dec. 12. 09:15
 7/10 A kérdező kommentje:

13:51 H1N1 paranoid? :D azigen..

Ezek szerint te nem vagy PARANOID.. ezért valószínű, hogy nem oltattad be magad, essél túl azon amin én megyek keresztül és majd meglássuk ki a paranoid öcsém.

2009. dec. 12. 09:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy napról napra emelkedik pár fokkal a lázam mondjuk az algopyrin leszokta vinni.
2009. dec. 12. 09:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Amikor én megkaptam az oltást,csak a karom fájt pár napig. De semmi láz,hőemelkedés nem volt. Hát csak ennyit tudtam segíteni. De ne izgulj,el fog múlni. De ha nem akkor hívd fel a h1n1-esek(úgytudom 198,de nem biztos)és segíteni fognak.
2009. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

B*sszus de bírom mikor ilyen h*lye idióta f*szkalapok osztják itt az eszet...igaza van a kérdezőnek...menj vissza any*dba...


Amúgy nekem is ez a bajom, én is kaptam antibiotikumot(ugyanazt mint te) meg szopogató tablettát. Szóval ugyanabban a helyzetben vagyok mint te.Nekem sem tartott 5 percnél tovább a vizsgálás..de szerintem megnyugodhatsz mert nem hiszem hogy h1n1 lenne.. :-)

2010. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!