Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aggódom a haverom miatt! Mi...

Petizacc kérdése:

Aggódom a haverom miatt! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Helló! A haverom már 4. napja rosszul van. Szúr az oldala, fáj a feje, vért köpött és az orra is vérzett. Orvoshoz valami módon nem akar menni hiába mondjuk. Komoly baja lehet? Valami fertőzés vagy komolyabb? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 9. 16:30
 1/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Menjen orvoshoz, ne legyen hülye. Olyan mintha valami trópusi betegség lenne, de nem értek hozzá.
2013. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Többen győzködjük, de eddig még nem jártunk sikerrel.
2013. jan. 9. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
De barom csicsak ne itt kérdezgess azonnal go orvos és kész. Elvégre azért fizetjük a k.rva adót.
2013. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom nem megy a szövegértés!
2013. jan. 13. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kihívni a házi orvost??
2013. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én igazából csak az osztálytársa vagyok. Semmiképp nem akar orvoshoz menni, nem tudom miért. Csak érdekelne, hogy nagyjából milyen betegségek jöhetnek szóba, mert ha tudnék valami konkrétabbat, akkor lehet rátudnám venni, hogy el látogasson az orvosához.
2013. jan. 13. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így állsz akkor ez Skola undor lesz
2013. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!