Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális a gyógyulásom?...

Normális a gyógyulásom? Mandulagyulladás!

Figyelt kérdés
Hétfő óta van mandulagyulladásom, amire az orvos felírt szirupos Ospent, kedd este óta szedem.Ma csütörtök van, és a hurutos köhögésen, és az enyhülő torokfájáson kívül semmi jobbat nem tapasztalok.Biztos, hogy így kell ennek mennie??? Hétfő óta nem ettem egy falatot sem, éhrs vagyok, szomjas, habár a szirupot egy pohár vizzel iszom nehézkesen, és a hangom is borzasztó! Elegem van az egészből!!!!! Amikor felköhögök némi gennyet, vagy mi, az se sok. Jol megy ez így?

2013. jan. 10. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap menj vissza az orvoshoz, ha lázad is van, mindenképpen. Elképzelhető, hogy nem a megfelelő antibiotikumot kaptad, mert a baktériumok ellenállóak vele szemben. Nekem is volt ilyen, a doki másra váltott, és hamarosan javulni kezdtem (tüszős mandulagyulladás). A doki majd belenéz a torkodba, aztán megmondja, hogy van-e javulás.
2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazábol nemis azt az Ospen szirupot szedem, amit a doki felirt, hanem gyengébbet (Ospen 400.000t szedek 750 000 helyett, demég van egy 1 000 000 tablettám is deazt nemmerem, nemis tudom lenyelni!)

most 37.5 a testhőm.megfogadom a tanácsod, köszönöm!

2013. jan. 10. 17:08
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, és azért szedek gyengébbet mert a gyógyszertárban nemvolt 750 000ös, csak 400 000as és többet adott a patikus, merthogy az jobb lesz.
2013. jan. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!