Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kiakadtam, talán nem jogos?

Kiakadtam, talán nem jogos?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk, 3-an lakunk egy albérletben. A minap elkértem valamit a lakótársamtól, elfelejtette odaadni. Pont indult valahová, visszakiabált az ajtóból, hogy ott van a fiókjában vegyem ki nyugodtan, ezzel el is ment. Én kihúztam a fiókot és kivettem amit elkértem, de közben bár nem akartam kutakodni, de ott volta fiók elejében és megláttam. Egy Nailner Repair stift. Ebből arra következtek, hogy körömgombája van. Teljesen kiakadtam, hogy erről nem szólt. Egy lakásban élünk, egy kövön/szőnyegen járkálunk sokszor mezítláb. A fürdőről meg ne is beszéljünk, hisz 3an vagyunk csak, egyikünk sem papucsban tusol és ezt nagyon könnyen el lehet kapni és sokáig tart kikezelni, ha egyáltalán elmúlik, mert akinek egyszer volt, annak mindig kiújul. Szerintem illett volna szólnia, hogy lányok ez van tusoljatok papucsban és figyeljetek oda. Felfújom?

2013. jan. 12. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, semmi jogod visszaélni egy ilyen intim információval, amit csak véletlenül tudtál meg.
2013. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Intim információ?? Hogy körömgombája van, miközben egy zuhanyzót használunk és mégcsak nem is szól? Megnéznélek é téged, ha havi 3-4 ezreket kellene költened, hogy kikezeld a körömgombádat, amit azért kaptál el, mert a lakótársad nem figyelmeztetett.
2013. jan. 12. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából jogos is meg nem is.Ez Tényleg az ő dolga. Talán azért nem szólt,mert bízott benne,hogy hamar eltűnteti-merthogy tett érte,hogy eltűnjön ugyebár- és akkor nem ijeszt meg titeket.

De szólhatott volna,az is igaz, talán félt,hogy kiközösítitek ezért,vagy hogy elmondjátok másnak és szégyellnie kell magát. egyébként: hogy mondtad el neki? Szépen rákérdezve,hogy: 'figyu,véletlenül megláttam,tényleg ez van?" vagy egyből lecseszted?

2013. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krunpli007 válasza:
eggyáltalán nincs jogod kiakadni,,,annyit kéne tenned hogy mindig a lábadon tartassz valamit
2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!