Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék, hogy elmúljon a...

Mit tehetnék, hogy elmúljon a hüvelyi fertőzésem?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja szenvedek egy kombinált (vagyis egyben bakteriális és gombás) hüvelyi fertőzéstől. Az egész nagyon rosszul indult, teljesen begyulladtak a szeméremajkaim és nem tudtam járni a fájdalomtól.


1. Ezzel 3 nőgyógyászhoz mentem el, akik 3 különböző gyógyszert, krémet, kúpot írtak fel, mire lement a duzzanat, és ki léphettem otthonról.


2. Ez után a fertőzés nem múlt el és nőgyógyásztól nőgyógyászig járkálva újabb és újabb gyógyszerek, kúpok, krémek segítségével próbáltam kikúrálni magam.


Mindeddig hiába, mert ahogy minden egyes alkalom után, most is a kezelést követő 2-3 napban teljesen meggyógyultnak éreztem magam, a tünetek elmúltak, aztán újra elkezdett jelentkezni a sárgás zöld, esetleg sárgás barna folyás.


Nem tudom mit tegyek most... Legutoljára a doki fején is láttam, hogy tanácstalan, amikor a már próbált gyógyszerek listáját mutattam neki. Nem tudom mit írhatna még fel... Úgy érzem más megoldást kell találnom. Mit tehetnék?



2013. jan. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj ide!Hátha tud megoldást!Nekem a vitagin c-t javasolta és segített is!

[link]

2013. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én természetgyógyászattal próbálkoznék a helyedben, ha a modern orvostudomány már csődöt mondott.
2013. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írok is ennek a dokinak... :D
2013. jan. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!