Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgynézki hív+ vagyok, ha van...

Úgynézki hív+ vagyok, ha van valaki aki a helyzetembe van kérem jelezzen?!

Figyelt kérdés
Szeretnék támogatást kapni Butaság sose gondoltam volna,de már az öngyilkosság is jár a fejembe.Lehetek e a társadalom teljes jogú tagja? Helyem van még ebben a világban?...

2013. jan. 21. 12:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek valami tippje, hogy tudom átvészelni a kritikus időszakot? Én arra gondoltam 1-2 napig szívok vagy ilyesmi,akkor talán nem csinálok hülyeséget.
2013. jan. 21. 12:45
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez az "Úgynézki hív+ vagyok" butaság.

Vagy az vagy vagy nem vagy az.

Amíg nincs pontos diagnózis, amíg az orvos nem mondja addig ne kombinálj...

AMúgy meg ha az lennél minden pontos dolgot megtudsz az orvostól, sőt ők adnak címeket ahová lehet menni, ahol több HÍV+ beteg van.. Terápia céljából..

2013. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért jólenne beszélni előrre olyannal aki átesett már ezen. Ha az vagyok hanem...
2013. jan. 21. 15:51
 4/12 A kérdező kommentje:
MEghát tudod van az a dolog amikór beszélni akarsz a problémáidról és kinevetnek, ahelyett hogy azt mondanák nyugodj meg bármi történik támogatni fogunk .HA ennyit mondanának Tudnék aludni enni és inni. De eddig kivétel nélkül nevettek hát ez van.
2013. jan. 21. 16:33
 5/12 anonim ***** válasza:

"Úgynézki".

Mégis hogy? Miből gondolod, hogy az vagy?

2013. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ugye Folyton gumival csináltam... Egyszer nem csináltm gumival és rá 2-3 héttel voltak Influenza szerű tüneteim.

Hirtelen láz és satöbbi...

2013. jan. 21. 17:02
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként mit tanácsoltok Egyedűl mennyek el a leletér vagy ismerőssel család taggal?
2013. jan. 21. 17:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Na kedves azért nevetnek ki, mert butaságot beszélsz.

A HÍV vírus nem más mint emberi immunhiány-előidéző vírus az AIDS betegség kórokozója. Hosszú a lappangási ideje.

Azt hogy te 2-3 hete influenzás és lázas lettél az nem azért van mert HÍV+ vagy, hanem mert tél van, és télen nagyobb eséllyel vagyunk influenzásak, ami lázzal jár.

Neked ez nem a problémád, csak gyártasz magadnak egyet. Taksony voltál, lázas voltál és most kombinálsz a kis agyaddal. Ezért nevetnek ki mert tipikusan a bolhából elefántot csinálsz.

Ha aggódsz mert egyszer gumi nélkül szexeltél akkor tessék egyedül elmenni vagy akárkivel akivel akarsz egy vérvételre. De szólj előre hogy a HÍV vírust szeretnéd ellenőriztetni. (nem tudom ingyenes-e vagy fizetni kell érte)

Pár héten belül megkapod az eredményt. Addig meg felesleges beszélgetni a témáról, és még jobban beleélned magad.

Ha meg HÍV vírus hordozó vagy (az még nem jelenti hogy AIDS is lennél) akkor megkapod a megfelelő felvilágosítást a megfelelő emberektől. Akkor nem fognak kinevetni.

Addig meg ne ilyeneken agyalj hanem tanulj, olvas..

Egyébként nem mennyek (ez teljesen mást jelent) hanem menjek.

Csak még egy megjegyzés.

Ha már voltál vérvételen és a leletre vársz akkor mehetsz egyedül is. Ugyanis ha HÍV + lennél már hívtak volna telefonon és újabb vérvételt készítenek..Mindig így csinálják, Megismétlik, hátha az elsőnél hibáztak.

2013. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem most voltak ezek a tünetek hanem régebben, pár hónapja, (nem volt influenza járvány) A tüneteim lehettek a hív vírus okozta Tünetek, mivel nagyon részletesen után-na olvastam, de lehet igazatok lehet amíg nincs Teszt eredmény nem kiabálhatok el ilyet .De ha az lennék segítségeket szívesen várok, embereket akik szívesen felvennék velem a kapcsolatot.
2013. jan. 21. 19:13
 10/12 anonim válasza:
Szia! Én is ebben a helyzetben vagyok. Nagyon meg vagyok ilyedve. Nem tudom, hogy mit csináljak. Megyek én is tesztre, nincs más lehetőség. Neked milyen tüneteid voltak, és meddig?
2013. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!