Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásra gyors segitség?

Torokfájásra gyors segitség?

Figyelt kérdés

Kegyetlenül megfáztam, orrfolyás, torokfájás stb. Még maradt régebbröl Tantum verde szopogató tabletta, de nem sokat ér. Más hasonló gyógyi vagy tabletta ami hatásos...?

Köszi mindenkinek aki válaszol.


2013. jan. 22. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rosszul vagy, akkor menj orvoshoz, mert lehet hogy bakteriális fertőzésed van és arra antibiotikum kell.

Ha csak szimpla vírusos fertőzésed van, akkor pedig Coldrex tablettát vegyél a patikába, az elég sok mindenre jó, a torokgyulladásra is.

Plusz orrspray, ha sűrű az orrváladék, akkor pedig ACC, mert az feloldja és segít kiürülni.

Ha lázad van és az orrváladékod nem átlátszó vagy fehér, hanem sárgás vagy zöldes, akkor viszont orvos, mert az bakteriális fertőzésre utal és akkor meg kell az antibiotikum.

2013. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Echinacea csepp és lehet kapni a sparban tőzegáfonya tablettát,nekem ez a kettő segített!
2013. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Echinacea csepp egyébként immunerősítő is és nekem amúgy is beválik,kevesebbszer vagyok beteg,mióta iszom..
2013. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szolovjov ***** válasza:
Nekem torokfájásra a lidokainos Strepsils Plus nagyon bevált. A lidokain miatt azonnal enyhíti a fájdalmat, és a gyulladást is megszünteti 2-3 nap alatt.
2013. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó minőségű méz
2013. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bioparox...
2013. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nekem tavaly februárban nem volt hangom annyira begyulladt a torkom, az antibiot. mellett ezt használtam és bevált!!

2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ:) Végül elmentem patikába, és a gyógyszerész a Dorithricin-t ajánlotta. Már tegnap sokkal jobb volt. Amúgy mézes teát is iszogattam mellé, úgyhogy még egyszer köszi nektek:)
2013. jan. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!