Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A tetvesség ciki? Szerintem...

A tetvesség ciki? Szerintem nem, de ma szó volt róla valahol, és van akik szerint az. ég macerás.

Figyelt kérdés
Pedig tiszta fejbe állítólag ugyanúgy belemegy, és akár busz üléséről is össze lehet szedni sajnos. Persze az már ciki, ha valaki nem irtja ki őket, de azért állítólag az is elég macerás.
2009. szept. 1. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elkapsz egy nathat az sem ciki, sztem a tetu is ugyanilyen.Az a ciki ha a szuleid vagy ha mar eleg idos vagy akkor te magad nem foglalkozik vele, a sajat szemelyes higienival.

egyik ismerosom kislanya elkapta a suliban es majdnem 3 honapig kinlodtak mire kiirtottak a hajabol,rettenetes.

En azt hallottam hogy allitolag festett hajba nem megy bele,de nemtom hogy igaz-e.

Arrol meg hogy ciki: hat a suliban mindenki csufolta a gyerekeket akiknek volt, sztem egyaltalan nem ok tehettek rola, de hat mint tudjuk a gyererkek a legkegyetlenebbek a foldon.

2009. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz,hogy a tetű a legtisztább fejbe is belemegy.A kis gyerekeim is voltak tetvesek,és én is elkaptam(pedig festett szőke vagyok!!) nekem volt a legtöbb.már ovisan is tele voltam tetüvel,valahogy szeretik a fejbőrö :( bezzeg a tesóm sose kapta el,pedig velem is meg más társaival is érintkezett.Van akibe nem megy bele(pl:férjem) hiába ölelgeti a tetűs gyereket,bújik össze vele,van aki azonnal elkapja,egy icipici tetű is elég hozzá,és villámgyorsan elszaporodik.

Ndem ciki a tetű,lehetsz akármilyen tiszta,bárhonnan észrevétlenül elkapható(hetek telhet el mire észreveszed,és addigra elszaporodott),és iszonyat nehezen irtható még a legspeckóbb szerrel is.Valóban hónapokig eltarthat..

2009. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De még milyen ciki,ha a fodrászod veszi észre.

Én így jártam!

2009. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyhogy a fodrászod vette észre? Van, hogy magadtól fel se tűnik?? Az nem viszket baromira??
2009. szept. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!