Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida túlszaporodás a...

Candida túlszaporodás a belekben. Tünetek enyhítése gyorsan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fél év diéta minimum kell ahhoz, hogy ebből kigyógyuljak, de nekem sürgősen el kéne mulasztanom bizonyos tüneteket. Gondolok itt a folyamatos és igen hangos bélkorgásra, ami ugyebár nem kellemes, ha az ember lánya egy csendes osztályteremben tölti napjai nagy részét... Ehhez persze fájdalom is társul, na meg a gyakori hasmenés. Eddig mivel szervi elváltozást nem találtak, tüneteim alapján IBS-t állapítottak meg. Most viszont kezd gyanús lenni, hogy mégis valami más áll a dolgok hátterében. Kis piros kiütések jöttek ki rajtam, indokolatlan izomfájdalmaim vannak, fehér lepedékes a nyelvem, túl gyakran zsírosodik a hajam és az arcbőröm...stb. Szinte minden tünetet produkálok, ráadásul ez egy antibiotikum kúra óta jött elő megint.


De a lényeg: Létezik valami gyors megoldás legalább a kiütések és a bélkorgás-hasmenés enyhítésére, esetleg megszüntetésére? Nagyon fontos lenne!

És akinek van már tapasztalata ilyen téren, nem lehetne valami más módszerrel kombinálni a diétát, hogy hamarabb kigyógyuljak?



2013. jan. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyors megoldásra csak tippem van. Hogy a legkeményebb candida dieta szerint eszel csak. Azért gondolom ezt, mert ha a candida okozza, akkor talán abbahagyja ha nem kap enni, de pontosan nem értem hogy mi történik ott ilyenkor.


Hosszabb távban pedig nehézfémkivezetést ajánlok, mivelhogy azért jön a candida hogy lekösse a fémeket. Nem érdemes irtani.

2013. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyanezek voltak a bajaim és tavaly januárban kezdtem a candida diétát... 12.-ben suli mellett, és sikerült :) bár néha furán néztek rám az osztáy társaim, hogy miért hozok mindig külön kaját, de nem zavart :)
2013. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!