Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmenjek láz nélkül orvoshoz?...

Elmenjek láz nélkül orvoshoz? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Péntek óta nagyon fáj a torkom és nagyon fújom az orrom.Még pénteken bementem suliba, mert gondoltam kibírom azt az egy napot.Hát már a pénteket se nagyon bírtam ki,nem tudtam figyelni.Este alig aludtam,mert egyfolytába az orromat kellett fújni és nem kaptam rendesen levegőt.Lázam viszont nincs.Elmenjek láz nélkül dokihoz??Ha felír valami gyógyszert azt lehet szedni láz nélkül?
2013. jan. 27. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet,de egy kis náthával szerintem felesleges orvoshoz menni, és gyógyszert szedni.

Feküdd ki, pihenj sokat, egyél fokhagymát, mézet,c-vitamint igyál sokat,és kenegesd az orrod, hogy ne sebesedjen ki.

Jobbulást!

2013. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az a gond hogy már 3 napja fekszek és semmi változás.

2013. jan. 27. 12:00
 3/4 anonim válasza:
velem is pont ugyan ez van.én is most fogok orvoshoz menni..szombat reggelre lettem beteg és azóta is:/ szerintem azért érdemes elmenned hogy kiirjon pár napig és addig tudsz otthon pihenni:)
2013. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Elmentem orvoshoz és kiírt pár napra.

2013. jan. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!