Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 4-5 napja folyamatosan...

Már 4-5 napja folyamatosan megy a hasam fáj a fejem a fej fájás el múlt de a hasmenés még mindig meg van néha lázas vagyok?

Figyelt kérdés
ez valamilyen fertőzés vagy menjek orvoshoz? már a szám kezd kiszáradni
2013. febr. 7. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést, ha fertőzés, akkor nem mész orvoshoz? A fejfájást okozhatta a hasmenés miatti hirtelen vizveszteség. 4-5 nap folyamatos hasmenés azért már nem egy kis gyomorrontás, a szád azért kezd kiszáradni, mert a tested kezd kiszáradni. Még nyűglődhetsz egy darabig, de nemsokára infuzióra kötnek, ha igy haladsz. Igyál sokat és menj orvoshoz v. akár hivd ki.
2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen fertőzés, járvány van. Menj el az orvoshoz azonnal! Nekem is ez volt és kaptam rá antibiotikumot.
2013. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!