Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi a fene? Tetű? Féreg...

Ez mi a fene? Tetű? Féreg vagy csak giliszta?

Figyelt kérdés
Borotválkozás után egy vattával épp az arcomat töröltem, amikor a vattán észrevettem egy kis, kb fél centis giliszta szerű valamit. Pontosabban olyan mint egy giliszta, barna-fehér csíkos, és mászik. De mi ez?? tetű lehet esetleg, hogy a hajamból? Ugye nem?? És valami féreg sem, ugye? Lehet hogy csak egyszerűen egy giliszta, de az hogy kerül oda, és lehet ilyen kicsi? Eléggé félek...
2009. szept. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A tetű nem giliszta szerű.Nem lehet h vmi rovarok bepetéztek hozzátok és csak ráesett a vattára a giliszta? : /
2009. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon para. én fejbelőném magam, ha bármi ilyen élő parazita belém költözne. bőrgyógyásznak panaszold el szerintem, minél előbb. én egy percet se bírnék ki ezzel a tudattal, hogy ilyen kis valamik mozognak a bőröm alatt. :)
2009. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=GiHtUFuGgSA


Remélhetőleg nem ilyened volt (azóta már biztos kiderült).

2009. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon durva, ez mi? Valószínűleg az első válaszolónak van igaza, mert azóta szerencsére még nem fordult ismét elő, viszont a földön már láttam kétszer ugyanolyan valamit, és anya azt mondta, valami betonbogár vagy mi. Azt nem tudom, hogy hogy mászott fel rám, de remélem, akkor nem valami más volt. Azért nem tudom, megnyugtatásképp elmenjek-e valami orvoshoz, vyga ő sem tudna semmi okosat mondani?
2009. szept. 28. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem fordult elő, és az arcbőröd is sima, nincs rajta semmiféle sebhely, akkor tényleg nincs is semmi baj, ne aggódj. Biztos csak odapottyant. Néha olyan fura dolgok tudnak előkerülni a semmiből, tegnap pl. a mosogatószivacson volt egy lepkehernyó. Na, az hogy került oda? Valahogy úgy, ahogy a vattádra az a kis kukac. :) Utolsó voltam.
2009. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!