Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
3 hete torokgyulladásom volt, abból lett egy gége gyulladásom, nyelni se tudtam a gennyes nyálamat... Majd rá eg hétre középfül gyulladásom, fülkürt gyulladásom lett. és a torkom is ismét begyulladt. A gége gyulladásra ambroxocilt szedtem ( nem tudom hogy jól írtam e) de nem segített... A fülemre zinnatot kaptam, már elmúlt minden csak elkezdtem durván ugatva köhögni, és annyira fáj a mellkhasom hogy nem merek köhögni... Inkább vissza folytom..most se tufok aludni, sírva szenvedek... Holnap elmegyek haza megyek és elmegyek dokihoz.. Csak az a baj hogy ezek mind miatta lettek mivel mikor még csak a torkom fájt ő nem vette észre hogy bevan gyulladva, másik orvoshoz kellett mennem aki azonnal antibiotikumot írt fel.. Többmint 3 hete gyógyszereken élek... Beutaltak hasi ultrahangra a bordakörnyéki fájfalmammal, 25.én megyek...az előbb annyira leizzadtam, fáj még az átfordulás is... Mi lehet ez)? Valami komoly? 17L

2013. febr. 15. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Messze nem biztos,h a doki elszúrt valamit. Vírusos fertőzés esetén nem használ az antibiotikum(sőt árt). A vírusos fertőzés alapján alakulhatott ki bakteriális felülfertőződés,amire már az antibiotikumot kaptad.Reméljük a panaszaid csak ezzel függenek,de ezt csak a vizsgálat után lehet megmondani.
2013. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint az orvos azt mondta hogy semmi bajom, két napra rá már nyelni se tudtam... Azt mondta kilykadt a dobhártyám, erre semmi baja, 'csak' bevan gyulladva, és ezért kellett kórházba mennem... A semmiért mert ő elnézett valamit...utána meg véres volt a fülem...
2013. febr. 15. 10:01
 3/5 A kérdező kommentje:
voltam mellkas röntgenen, negatív lett... azt mondták maradjak bent szerdáig, és megfigyelnek stb... de haza jöttem :/
2013. febr. 16. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h jobb lett volna maradni!Bár járóbetegként is tudnak vizsgálni. Lényeg az,h ha nem szűnik a panaszod derítsék ki mitől van!
2013. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kompromisszumot kötöttem magammal, ha szerdáig nem enyhül bemegyek... már a fekvésből felülés is borzatszóan fáj
2013. febr. 17. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!