Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha AUGMENTIN 500 mg/125 mg...

Ha AUGMENTIN 500 mg/125 mg szedek és mellette testmozgás, edzést végzek, nem lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
(Konditermi edzésre gondolok)

2013. febr. 10. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer és az edzés nem üti egymást. Az a kérdés, hogy mire szeded ezt az antibiotikumot. A betegség miatt nem biztos, hogy ajánlott a kondizás.
2013. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit, nem egészséges.
2013. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam én is írni,mint az előző :)
2013. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem egészséges nem is akartam c-vitamin nyomtam csak magamba meg teát de éjszaka, torkom (mandulám) durrant be felkeltem és nem tudtam visszaaludni 1.5 órát szenvedtem vele, ezért folyamodtam augmentinhez, én se akartam....
2013. febr. 10. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Hoppá! Közbe írt valaki!:) Én az első válaszadónak adtam igazat! Ilyenkor ne eddz! Antibiotikum néha tényleg kell,de nem rögtön.
2013. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átmehet a fertőzés máshová is az edzésen végzett terhelés miatt.
2016. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!