Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula kivétel után volt aki...

Mandula kivétel után volt aki jobban lett?

Figyelt kérdés
Nekem június 25.én vették ki, azóta csak rosszat tapasztaltam, nagyon el vagyok keseredve. A műtét után közvetlenül 3 hónapig heti 4-5 napot lázas voltam, antibiotikumok nem használtak, az orvosok leráztak hogy várjak és jobb lesz. Most ott tartok hogy két hetente lebetegszem megfázásban, vagy valamiben. Az izmaim még gyengébbek, a közérzetem rossz, és ráadásul érzem hogy ahol a mandulám volt, száraz és ég azóta is. Az orvosok már antidepresszánst írtak fel nekem, miközben sosem volt ilyen gondom, és nem hinném hogy depressziótól fertőződöm meg rendszeresen és vagyok ilyen állapotban... Mit gondoltok? Nagy elkeseredtem, a bizalmam az orvosok iránt gyakorlatilag 0... Ráadásul a kórházban ahol csinálták, ott is rosszul bántak velem...
2013. febr. 15. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Tenyésztés készült, mi okozata a mandulagyulladást?

Ha stafilococcus volt a bűnös, könnyen lehet, hogy a kivételkor szétterjedt a szervezetedben és hazavágta az immunrendszered. A sebgyógyulást is megnehezíti, azért érezheted még mindig. Nekem nagy dózisban adták az antibiotikumot, mikor kivették, még 3 napig, semmi bajom nem volt 2 hét múlva, nem is éreztem.

2013. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem találtak semmit benne, mondjuk csak két baktériumot vizsgáltak. Szerintem ha volt is valami, több mint fél év alatt el kellett volna hogy múljon, nem?!
2013. febr. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!