Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől ennyire érzékeny hirtele...

Mitől ennyire érzékeny hirtelen a nyirokcsomóm?

Figyelt kérdés
a nyakamon hátul van egy kb barack mag nagyságu nyirokcsomó dudorom, am most kicsit be is duzzadt sztem + érzékeny tapintásra. Mitől lehet?
2013. febr. 16. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ezen az egy nyirokcsomón tapasztaltad ezt, mielőbb mutasd meg orvosnak !!!! (labor feltétlenül kell!)Biztos, hogy nyirokcsomó? Mióta van ott? Más panaszod nincs? Orvos mielőbb!!!
2013. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

máshol nem tudok róla h van, a nyakamon szintén hátul az átellenes oldalon van még de az 2 apró. Ez az egy amire felfigyeltem, és mintha hirtelen lett volna ilyen érzékeny.


Nagyon régótta, talán van már 1x éve is. Most vagyok 27.

2013. febr. 16. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de akár súlyos betegség tünete is lehet

mindenképp menj el orvoshoz vele

2013. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát bízom benne nem az, anno voltam miatta dokinál még 10en éve, akkor azt mondták ha nem változik méretre stb helye...ne aggódjunk. Igaz labor stb nem készült.
2013. febr. 16. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom is Veled egy idős...Mindenképpen menj vele sürgősen orvoshoz!!! Lehet, hogy "ártalmatlan" a dolog, de vérképvizsgálatra mindenképpen szükség van!!!
2013. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem. és a lányod nak is van ilyen nyirokcsomója? Nála miótta áll fenn?
2013. febr. 17. 03:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Muszály leírnom: itthon az volt válasza anyának, ennyi idősen nem erre kéne gondolni hogy nagy baj van meg ilyenekkel foglalkozni,(megjegyzem nem gondolok rá) meg hogy tegyek rá fogkrémet:SSSSSSS hátha visszhúzódik... istenem..
2013. febr. 17. 13:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mind1, el fogok menni vele dokihoz. Ő is mondja persze hogy mennyek el, csak első reakcióra ez erős volt, fogkrémet:)))
2013. febr. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!