Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kullancs miatt duzzadt meg...

Ha kullancs miatt duzzadt meg 3 nyirokcsomóm a mellem szélén, annak kellene fájnia? Mennyi idő után múlnak el?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném, hogy kullancs miatt bedagad. Nekem volt már több kullancsos ügyem, de sosem dagadt be még nyirokcsomóm tőle. És honnan tudod, hogy nyirokcsomó az?
2012. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem biztos, hogy nyirokcsomó, csak reménykedem.. voltam orvosnál, ő nem tudta pontosan eldönteni, ha semmi nem változik, 2 hónap múlva kell visszamennem.
2012. máj. 22. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól látom beszéltünk tegnap...

Én csak egyet mondok: mindenki azt csinál a saját egészségével és életével, amit akar. A te döntésed és viseld méltón a következményeit.

2012. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak anyum is úgy reméli, hogy csupán nyirokcsomó megnagyobbodásról van szó, akar antibiotikumot venni, hogy csupán még azt használjam el.. :S Mammográfiát hol csinálnak? Komolyan azt sem tudom nőgyógyászhoz kell-e mennem vagy hova... :S
2012. máj. 22. 13:02
 5/7 A kérdező kommentje:
még mindig ott vannak..
2012. jún. 19. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondtam már, hogy baj. Az orvosok addig nem csinálnak semmit, míg stagnál (bármi is az). Az, hogy egyik melled "furcsa göbös szerkezetű" figyelmeztetés kéne, hogy legyen... Én addig mennék, amíg nem csinálnak valamit... mintát vesznek vagy bármi amitől elmúlik vagy kiderítik mi az.
2012. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez kép a mellem mirigyes (azt írja a lapon, hogy bőségesen mirigyes vagy nem is tudom hogyan fordítsam le :$) szerkezetéről, a másik mellem teljesen sima:


[link]


[link]


Ez az egyik nyirokcsomó:


[link]


[link]


Ezek közül az egyik még egy nyirokcsomó, a másik pedig fobroadenoma, csak nem tudom őket megkülönböztetni és 2-2 felvétel készült róluk:


[link]


[link]


[link]


[link]


Úgy érzem, hogy az elmúlt egy hónapban csökkent a méretük. Ott vannak, egyértelműen és nagyon könnyen ki lehet őket tapintani, de mintha 1-2 mm-vel kisebbek lennének...nem tudom. :S Azt írja a lapon, hogy ciszta és gyanús elváltozások nélküli mell.

Te mit szólsz? :S

2012. jún. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!