Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik velem? Kezdek...

Mi történik velem? Kezdek aggódni!

Figyelt kérdés
Csütörtökön belázasodtam, és mivel a vesém pár napja fájt elmentem az orvosomhoz. Ő elküldött vizeletvizsgálatra és felírt egy nagyon erős gyógyszert.A vizelet vizsgálat negatív lett.De eközben hétvégén furcsa tünetek jelentkeztek : szédelegtem, hányingerem volt, napi kb. 30x elsötétült a szemem és semmit nemláttam, az egész hátam feszült és a kezem bizsergett és a láz még fentmaradt. Nagyon nemérzem jól magam, párom éjszaka mentőt akart hívni, végülis megnyugtattam, hogy jólvagyok. Az orvosom holnaptól rendel, addig szerintetek mitcsináljak?
2013. febr. 18. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg arra a gyógyszerre allergiás vagy. Szerintem érdemes lett volna mentőt hívni. Szeded még a gyógyszert?
2013. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyél sajtoot :DD nekem bevált. TÉNYLEG!! A háziorvosom javasolta :)
2013. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, abbahagytam a szedését már tegnap. De a tünetek még mindig fennállnak.Sajnos elég betoji vagyok, ezért soha nem megyek kórházba,vagy hívok mentőt...
2013. febr. 18. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem várnék ilyen tünetek mellett egy napot sem a dokira.
2013. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!