Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor múlik el a pirosság...

Mikor múlik el a pirosság hüvelygomba után?

Figyelt kérdés
Voltam a nőgyógyászomnál kisebb gombát és baktériumot diagnosztizált!Felírt egy diflucan 150mg kemény kapszulát , amit bevehettem egyből ,klion-d 100 hüvelytablettát amit 5 napig kellett használnom és gynoflor hüvelytablettát amit 3 napig az előtte lévő lejárta után,tehát összesen 8 napig!Közben canesten krémet is használok (orvosom mondta) ! Most igazából az lenne a kérdésem a pirosság mikor múlik el?Lejárt a 8 nap és utána meg is jött a havim,aminek az utolsó napjában vagyok,de még mindig piros egy kicsikét!Az orvos mondta,hogy ha a kezelést befejeztem és megvárom a menstruációm végét is,nyugodtan élhetek már nemi életet a barátommal!Ő is kezelte magát a krémmel! Kicsit tehetetlen vagyok,mert még nem volt ilyenem és attól félek,hogy nem múlt el!Valami választ szeretnék kapni erre.Kinek volt már ilyen-e?Válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 20. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!