Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fortedol Tablettát írt fel az...

Fortedol Tablettát írt fel az orvosom.50 mg Diklofenák-Kálium hatóanyagú. Mit lehet mellette bevenni?

Figyelt kérdés
2x1 et kell bevennem. De ha lázas leszek akkor Ibuprofént nem vehetek be ez fel van tüntetve. Paracetamol tartalmú gyógyszert bevehetek akkor ha lázas lennék ?

2013. febr. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A diclofenac lázcsillapító is.
2013. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen.. nah de mivan akkor ha reggel beveszem, délután 2kor meg lázas vagyok ? beveszem a 2. adagot este meg nézek ha lázas leszek ?
2013. febr. 21. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 3 tabit simán be lehet szedni. Az annyi, mint 2 cataflam:D

Szóval ha lázas vagy, akkor egy harmadikat bevehetsz mellé.

Meg persze hűtőfürdő.

2013. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nah de nekem torokgyulladásra írták fel.. Ez egyáltalán jó rá ? mert 3. napja szedem de semmi.. elmúlt a torokfájás..az elötte beszedett Strepsilsnek köszönhetően. Szóval akkor ezzel most mi is van ?
2013. febr. 21. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát jó eséllyel nem a Strepsilstől múlt el a torokfájásod, hanem ettől:D

Amúgy fájdalomcsillapító, gyulladásgátló és lázcsillapító:)

2013. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem ! Köhögök , hőemelkedés.. 37,3 :/ Remélem hamarosan kutya bajom !!
2013. febr. 21. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt irta fel a doki gennyes mandula gyulladasra, de nagyon jo elmult a fajdalom.
2016. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!