Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogorvosi kezelés előtt...

Fogorvosi kezelés előtt milyen hatóanyagú Xanax nyugtatna le?

Figyelt kérdés
Szedek rendszeresen napi 1x0,25-ösből fél Xanaxot 1 hónapja. Volt már pánikbetegségem és félek kiújul a nagy stressztől.Volt rá példa, hogy egészet vettem be és nem használt.

2012. dec. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék gyógyszer nélkül a fogorvoshoz és elmondanám mi a problémám mert sok érzéstelenítőt nem lehet beadni ha szedsz valamit, fel vannak erre készülve.
2012. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp telefonálj le a fogorvoshoz előtte és konzultáld ezt meg, mert nem mindegy a Lidocain injekció miatt, hogy szedsz-e valamit és ha igen mennyit.
2012. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. dec. 24. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
én 0.5-ös frontint vettem be fogászat előtt, nem mondtam neki.. kaptam lidokain inyekciót, és nem volt semmi
2012. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Szeretném megtudni, hogy te csak a fogászat miatt vettél be nyugtatót, vagy egyébként is szeded kisebb mennyiségben?
2012. dec. 27. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy nem szoktam szedni, csak fogászat miatt vettem be hogy be merjek egyáltalán menni :D
2012. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. dec. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!