Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet esélyem a HIV-re? Lent...

Lehet esélyem a HIV-re? Lent tovább.

Figyelt kérdés
Nemrég együtt voltam egy olyan lánnyal, aki együttlétünk előtt intravénásan használt közös tűt egy számára is alig ismert emberrel. Szex közben használtunk gumit, viszont ugy egy 10 mpig nem.. Ha esetleg ő fertőzött akkor ennyi idő alatt a hüvelyi váladékból elkaphattam a fertőzést? Orális sex az én részemről nem volt. Igazából azért stresszelem magam ennyire, mert utánaolvastam, és kis %ban, de a fertőzés után jelentkezhetnek tünetek rögtön is akár. Tipikus ilyen a torokgyulladás, nekem rá egy napra az lett. Természetesen lehet véletlen megfázás is, de ez nagyon aggaszt. Szűrésre mindenképp el fogok menni, csak arra várni kell min. 4 hetet. Addig örülnék, ha valaki tudna valami infoval szolgálni, hogy mennyi esélyem van így a fertőzésre, vagy, arra, hogy nem vagyok az! Köszi! :)

2013. febr. 25. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kicsi az esélye, de a kicsi esély is esély.


Azért 1 napra nem lesz torokfájásod.


Minek kavarsz felelőtlen kábszeresekkel?

2013. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Igazából életében egyszer próbálta ki a dolgot, nem kattog utána, csak kiváncsi volt.. elég szabadszellemű, és emelett nagyon jóban vagyunk! több éve! csak egy kicsit kirugtunk a hámbol és sex lett a vége.. nem szoktunk mindig de most igy alakult! és direkt mondtam is, hogy én gumi nélkül biztos nem, de mivel én sem volt teljesen jozan egy rövid idore megfeledkeztem magamrol! :/, amiről tom, hogy az én hibám. A video, amit a második válaszadó küldött valamilyen szinten nyugtato, hogy alapbol inkább a férfiak fertőznek, és sok váladék szükséges az átvitelhez.

De persze, semmi sem 100%...

2013. febr. 25. 01:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Na azóta kiderült valami?? :d
2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!