Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 évesen hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen hogyan tovább? Nincs semmi ötletem, hogy így hogyan lehetne esélyem.

Figyelt kérdés
Ez így elsőre hülyén fog hangzani, de ez vagyok most (nem társkeresős szöveg): 23 éves férfi (fiatalabbnak nézek ki egy kicsit, de nem 10-nek). Szüleim meghaltak, egyedül élek egy szép kertes házban (saját), egyetemre járok, két nyelven beszélek, egy fokkal talán szebb vagyok az ördögnél, teljesen normális vagyok, alkalmi ivó, nem dohányzok, egészségesen élek, heti legalább 3x futok, motorozok, 173 centi és 73 kiló de inkább sportos testalkatú. Rövid barna haj, kék szem. Jó a humorom és nagyon szarkasztikus tudok lenni, de azért tudom hol a határ. A rosszindulatú kommentek előtt leírom, hogy a fentiek tények, semmit nem adtam hozzá vagy vettem el. Ugye milyen hülyén hangzik ez így leírva? De még csak elmondva is. Bárki aki ismer azt mondja, hogy egy lány velem megfogná az Isten lábát. A gond csak az, hogy senkihez nem mehetek így oda. Nem hiányzik mások szánalma a szüleim miatt, és nem is akarom, hogy beképzeltnek tartsanak. Nagyon hiányzik valaki az életemből, de bárki aki tetszik, elsőre csak egy átlagos srácot lát, akiből 12 egy tucat és itt el is vagyok vágva. Hogy lehetne így esélyem egyáltalán ismerkedni? Elsőre talán nincs is semmi bennem ami megfogna bárkit is. Még azt se tudom, hogy pontosan mi a kérdésem, egyszerűen csak remélem, hogy valaki okos leír itt valami tuti tippet. Pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, de nem jutok egyről a kettőre. Na erre varrjon valaki gombot. Köszönöm előre is.
2012. aug. 24. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
khm hát oda kell menni egy lányhoz, és próbálni megszerezni. még valami?
2012. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha humoros vagy simán odamehetsz vmi poénos dologgal , én is úgy szoktam ;)
2012. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fülünyúl ***** válasza:

Az a baj csupa külsőséget és anyagi dolgot írtál le. Valószínűleg az aranyásó (anyagias, pénzes faszikra bukó) ribiknek tényleg te lennél az isten lába, de valószínűsítem, hogy nem ilyen leánykával kívánod leélni életed, akinél minden nap aggódhatsz, vajh kinek a f*szán ugrál éppen amikor nincs otthon.

Ellenben belső dolgot nem sokat írtál, és persze nem is lehet írásba foglalni senki jellemét, az annál összetettebb. De igazából a belső az ami megtart egy kapcsolatot. Ha elviselhetetlen a jellemed, vagy súlyos jellemhibád van, nehezen marad melletted bárki is.

Valamint mindenki lusta és kényelmes, szeretné ha tálcán hoznák elébe a párkapcsolatot, de sajnos ezért küzdeni kell. Próbálkozni, ismerkedni, míg olyat nem találunk ahol az érzelmek kölcsönösek. Ez lehet az első, de lehet a kétszázadik is. Ha feladod, abbahagyod, sosem leled meg, de kényszeredetten sem kell keresni, mert az erőltetésből kutyafüle sem lesz. Csak lazán, sodródj, ismerkedj, légy nyitott és optimista. Előbb-utóbb megtalálod azt akibe beleszeretsz és aki viszont szeret, aki nem tucatnak lát és nem is a kihangsúlyozottan saját kertes házad miatt van veled. Másrészről nem mindenki anyagias és felszínes, hogy a külsőségeknél ragadjon le. Sőt, általában a mélyérzésű embereknél ez nem is számít.

Ne a házaddal, az elvesztett szüleiddel csajozz, hanem önnön magaddal.

2012. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon önbizalom hiányos vagy.

Miért kéne egy ismerkedést a szüleiddel kezdeni?


Elárulom neked, az embereknek előbb-utóbb lesz párja.

Az emberek jelentős része a 12 egy tucatba tartozik.

Világos?


Nem az extra megjelenésed miatt leszel egyéniség, hanem amiatt, ami benned van.

Aki csak a felszínt nézi, az sekélyes, és talán jobb is, ha nem ismerkedsz meg vele.

2012. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam belső tulajdonságokat mivel azok talán szubjektívebbek, amiket pedig leírtam állandó dolgok. De tényleg jó humorú vagyok, intelligensnek tartom magam, nem vagyok rosszindulatú, se lusta és még sorolhatnám, de már ennyitől is úgy érzem mintha beképzelt lennék.
2012. aug. 24. 18:35
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nem egy ismerkedős szöveg amit leírtam. Nyilván nem azzal kezdek, hogy "szia meghaltak a szüleim, nincs kedved meginni valamit?" Nem kerülöm kínosan a témát, de felhozni se szoktam ha nem muszáj.
2012. aug. 24. 18:37
 7/13 Fülünyúl ***** válasza:
De igenis lusta vagy és önsajnáltató. Mert nem itt kéne nyavalyognod, hanem most is valahol kint lenni emberek között és ismerkedni lányokkal. Ha az önsajnálat posványába merülsz, úgy maradsz, és tényleg soha nem lesz senkid. Ráadásul nem nagyon szeretjük az önsajnálatos pasikat, nem túl férfias viselkedés. :) Úgyhogy kapd össze magad, és eredj ismerkedni. Lazán, könnyedén, erőltetés nélkül.
2012. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ismerkedek, csak sikertelenül. Nem sajnálom magam, egyszerűen csak úgy érzem, hogy nincs szerencsém. Ennyi erővel sose kellett volna ide írnom mert ahelyett ismerkedhetnék is nem? :)
2012. aug. 24. 18:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányzik mások szánalma a szüleid miatt, akkor ne rögtön a második sorba írd...
2012. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is 23 éves vagyok, saját belvárosi lakásomat elcserélem a szép kertes házadra. lekvár kutyusom tudjon örülne neki
2012. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!