Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 7-én szültem és szoptatok,...

Rekocki kérdése:

7-én szültem és szoptatok, mit tehetek, h megelözzem az influenzát, mit szedjek, ami a kicsinek se árt, söt ajánlatos?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom szedtél-e kismama vitamint(pl.Gravida, stb.),de azt ajánlatos a szoptatás alatt is szedni.
2013. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szentes Melinda válasza:

C vitamin nagy mennyiségben,és pecsétviasz gomba kapszula.

Minkettő hatékonyan erősíti az immunrendszert. Fontos,hogy egyiket sem lehet túladagolni,mert a felesleges mennyiség kiürül a szervezetből.Allergiás reakciótól sem kell tartani. Baba barát természetes módszer a fertőzések megelőzésére.

2013. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az influenzát mindenki megkapja. Akinek gyenge az immunrendszere, az lebetegszik, akinek jobban működik, az meg azt hiszi, nem fertőződött meg. Pedig dehogynem, csak a szervezet elintézte észrevétlenül. Az immunrendszered legtöbbször tápanyaghiányos táplálkozás miatt gyengül le. Úgyhogy amit tehetsz a szervezetedért, (és amivel természetesen nem ártasz a kicsinek,) az az, hogy megadod neki azt, amire szüksége van. Vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek, fitotápanyagok. Változatos, zöldségekben és gyümölcsökben gazdag étkezés, plusz multivitamin tabletta. Sajnos ez utóbbi is elkerülhetetlen.


Jó egészséget!

2013. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Orvos nincs a közeledben, hogy tőle kérdezz?

Rendkívül boldog vagyok, hogy ilyen emberek nevelik fel a jövő társadalmát, akik bennüket fognak eltartani nyugdíjas korunkban.

2013. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ne izgulj! Ha szoptatsz a baba a tejjel megkapja azokat az ellenanyagokat,amikre szüksége van ahhoz,h ne legyen beteg.Úgyhogy Neki ez a legjobb védekezés.Abba ne hagyd!
2013. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvia07 válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! A baba miatt ne aggódj, mert szoptatod és az anyatejben benne van minden ellenanyag. Ha ne adj Isten mégis megbetegszel, akkor szoptasd csak igazán! Bár remélem, erről egy gyerekorvos is felvilágosítást ad.
2013. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem kell aggódni mivel az anya tej védi a kicsit, de ha betegség lép fel van még kettő megoldás a kecske tej valamint van egy cég aki a világon egyedül foglalkozik olyan táplálkozási programmal mely csecsemőknek is segít illetve mindent meg lehet oldani több mint 20 éves tapasztalatom ez.


Amennyiben érdekel segíthetek

2013. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 annie1 válasza:

Helló, természetesen nem mindenkinek jön be a homeopátia, nekem bejön, oscillococcilumot szedtem és szedek ilyen időszakokban.

Heti 1-2 alkalommal, megelőzésképpen:

üdv:)

2013. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Már bocs, de az anyatej nem egy hiper-szupererős védőpajzs. Csak azok az ellenanyagok vannak benne, amelyek az általad valaha elkapott betegségeket okozó kórokozók ellen alakultak ki. (Remélem, érthetően írtam le.) Tehát azok ellen az influenza-vírusok ellen, melyek évről-évre, szezonról-szezonra újonnan jelennek meg (tehát még senki nem találkozott vele), a gyermeked ugyan úgy védtelen, mint te. Egyébként bizonyos időbe telik a védettség kialakulásához, és a baba immunrendszerének megerősödéséhez is. Én hiába szoptattam, mikor először kivittem, rögtön taknyos lett! Ezért mondják, hogy várni kell 1 hónapot a téli hónapokban.
2013. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az,h azzal az influenza vírussal még senki sem találkozott,csak részben igaz. Vannak kiemelkedő évek,amikor nagyon sok az influenzás és vannak,amikor jóval kevesebb.Ez úgy lehetséges,h az immunrendszer még az influenza vírusra is évekig "emlékezni" tud.Általában egy komoly influenza járvány utáni 1-2 évben sokkal kevesebb,könnyebb lefolyású az influenza fertőzés.Sőt, az idősek kevesebbszer kapják el,mert életük során többször találkoztak vele. Náluk azért fontos a védőoltás,mert általános állapotuk miatt gyakoribbak és súlyosabbak a szövődmények. De ez nem ide tartozik. A Te kérdésedre csak annyit lehet írni,h a vitaminok szedése mellett, azt tudod tenni,h ilyenkor nem mész olyan helyre,ahol sok az ember.De ez piszok nehéz.
2013. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!