Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 5,5 éves kisfiamnak a vírusokk...

5,5 éves kisfiamnak a vírusokkal szemben nincs védekezőképessége. Oviba 3-4napot tud járni, aztán jön a hasfájás, hányás, majd az infuzió a korházban. Oviba kerülésével ez folyamatos. Vírusokkal szembeni immunerősítőt tud -e valaki ajállani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 15:19
 1/4 anonim válasza:

Nekünk jó volt a grapefruitmag csepp. Ne az alkoholban oldottat válaszd, mert az keserű és gyereknek nem jó, hanem a glicerineset. Adagolása: testsúlykg-ént 1 csepp.

Voltatok immunvizsgálaton is, és ott állapították meg, hogy a vírusokkal szembeni védekezőképessége gyengébb?

A legnagyobb fiam is állandóan beteg volt az oviban 2-3 hetente. Kivetettük az orrmanduláját 5 és fél évesen, majd a garat manduláit 8 évesen. Most 9 éves és alig beteg (lekopogom...). Ha vérvétele volt állandóan kimutatták a vashiányt, Maltofer tablettát is szedett, az is használt valamit. Most a Nutrilite rágótabletta

(Amway)gyerek vitaminját szedi, és szerintem nagyon hatásos.

Bocs, hogy feltételezem, de nem lehet, hogy utálja az ovit és emiatt betegszik meg?

2008. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
FLP-s aloe verás termékek. Nem vagyok forgalmazó,nem a reklám miatt, de tényleg nagyon jók főleg az immunerősitő termékei!
2008. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Grefuit cseppet próbáltuk,és sok más immunerősítőt is az alora verrát is többek közöt .Sajnos változás nemkövetkezet be egyik használatánál sem.Oviba szeret járni nemhiszem ,hogy az a probléma bár ami igaz az igaz streszes, teljesen más az oviba mint ithol nem tud felóldódni ott. A mandula kivételt még nemjavasolta viszont senki számára.Ezért vagyok elkeseredve mert sokmindent próbálunk és eredménytelen.Majd kinövi ezt mondják. Üi:köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 8. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos nem azzal van a gond, hogy utálja az ovit? Én most 20 éves vagyok, de úgy emlékszem, mintha tegnap történt volna... én is minden nap hánytam akkoriban, fájt a hasam, a fejem, és senki sem tudta miért van, és meg nem mertem elmondani otthon, hogy az oviban rohadtul éreztem magam, kikészített az egyik óvónő, és sokszor volt, hogy meg is tömtek, annak ellenére, hogy nem akartam enni. Ez így volt majdnem 2 évig, a végén pszihológushoz vittek, aki kiszedte belőlem azt, ami miatt két évig minden nap folyamatosan hánytam. Az eset után kirúgták az óvónőt, de szerintem ez is segített abban, hogy ne legyek normális:) Szóval ne hagyatkozz annyira, hogy majd kinövi a gyerek, mert ennek oka van. Állandó vírusos fertőzés meg nem hiszem, hogy lehet a dologban, akinek meg gyenge az immunrendszere, nem hány folyamatosan.
2008. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!