Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van kolosztrum nevű étrend-kiegészítő rágótablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos a szedése?

2013. febr. 27. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kapszulát szedek, nem rágótablettát, de amióta szedem, azóta csak próbálkozik a nátha semmi sikerrel, mert egy napig kapar a torkom, utána mintha nem is lett volna semmi bajom. Nem tudom, hogy ettől van e, de tény, hogy régebben folyton meg voltam fázva, csúnyán köhögtem. Nekem bevált.
2013. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nálunk az egész család szedi, és szerencsére eddig még senki nem betegedet meg annak ellenére, hogy a munkatársi körünkben állandóan meg vannak fázva.

2013. márc. 10. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy másnak is bevált. Nem olcsó, de nagyon megéri szerintem. Én inkább erre költök, mint beteg legyek és gyógyszerekre költsem. Én sem kapom el a közvetlen környezetemben élők nátháját azóta, mióta szedem. Nemrég a férjem volt nagyon náthás, lázas és hála az égnek, semmit nem kaptam el belőle. Pár éve meg ha ránéztem egy náthás emberre, már attól nagyon beteg lettem 3 hétre. További jó egészséget! :)
2013. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!