Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz az, hogy a sertésinfluenz...

Igaz az, hogy a sertésinfluenza elleni oltásban egy chip van?

Figyelt kérdés

Szedra reggel a rádió is beszélt róla, ma pedig egy amerikai ismerősöm írt, hogy ott már kötelező az oltás, és sokan tudják, hogy egy chipet ültetnek belénk.

Mit gondoltok erről?


2009. szept. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem fel róla egy kérdést ( http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek.. és szerintem nem igaz...Bár ki tudja...
2009. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Jah, sok paranoiás. Nem ültetnek belénk chipet, ésha mégis lesz valaha ilyen összesküvés, akkor nem fogja senki tudni, elvégre ez volna az összeseküvés lényege, hogy ne tudjon róla a fél világ...
2009. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség. Ne higyjetek már el mindent amit a tv-ben rádióban mondanak.
2009. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság.
2009. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e chip, de én minden esetre nem oltatom be magam. Ahogy látom, egy pár nap alatt kiheverhető problémáról van szó. Aki meghal tőle, az úgyis meghalt volna. Nekem feleslegesnek tűnik az a mesterséges beavatkozás.
2009. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez badarság. Biztosan lenne olyan ország aki tiltakozna ellene és a létező össze vakcinát bevizsgálnák, hogy benne van-e a chip.

Amúgy a sógornőm Amerikában él (chicago), náluk nincs ilyen felhajtás, és nem hallott a kötelező oltásról, pedig a férje fül orr gégész, ha másnak nem neki tuti hallania kellet volna róla.

Én amúgy sem oltatom be magam, se a gyerekemet, se a férjemet. Ez az ellenanyag olyan gyorsan ekészült az első megbetegedésekhez képest, hogy már felettébb gyanús. Ki tudja milyen hosszútávú mellékhatásai lennének. Egy sima influenzába is belehal az akinek amúgyis gyenge a szervezete és van valami plusz betegsége, pl szív és érrendszeri. Azért igyekszem betartani az ilyenkor szokásos nincs puszi és kézfogás stb dolgot.

2009. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
óvakodj az oltástól, mert belehalsz. ígyis-úgyis.
2009. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!