Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1=CHIP Szerintetek hány...

H1N1=CHIP Szerintetek hány orvos vett be ellenszert? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Gondolkozzatok emberek nem vagytok állatok. A mai világban csak a nagy üzletek vannak, business. [link]
2010. jan. 23. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy
2010. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,hagyjuk már ezt...Az ember is csak emlős állat.
2010. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A link nem tűnik valóságosnak.De a vakcina valóbban nagy üzlet.Egy német professzor éppen a WHO ellen tett emiatt feljelentést.A gyógyszergyárak haszna érdekében keltettek felesleges pánikot.

Az orovsok közül nagyon kevesen oltották be magukat .

2010. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
EZt én is hallottam.Van ilyen.
2010. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Előző vagyok,és érdekes,h a beoltottak is kimurdeltek!(4 ember)

L/18

2010. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orvosok NAGY többsége nem oltatta be magát, pedig elvileg ők vannak a legnagyobb veszélyben. Akkor hol is kellett volna kezdeni az agymosást? Szerintem a politikusok is vitamint fecskendeztettek be maguknak.
2010. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na gondolkozzunk normálisan,egy védőoltásról lenne szó,amit ingyen adnak,a védőoltásokban van a vírusból is mivel csak úgy tud ellenállni a szervezet,ahhoz hogy ezt meg tudják állapítani hogy kinek állhat ellen a szervezete,analízisek kellenek,itt meg csak simán beadják,ha tényleg létezne is akkor akinek gyenge a szervezete nem tud ellenállni annak a kis mennyiségnek sem,gondolkozzál el ezen.
2010. jan. 23. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A link, amelyet átvertél, egy blogbejegyzés, tehát egy internethasználó tizenéves egyéni véleménye. Ez a "belédböknek egy chipet"-marhaság kedvelt népmese, sok idióta el is hiszi.
2010. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami napi szintű elfoglaltságot,vagy hobbit magadnak,amivel lekötöd az agyad,és akkor nem a paranoid hülyeségeken jár majd egész nap.
2010. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenki magáért felel,én kapok elfoglaltságot,de szerintem nem árt ha tudtok erről,én csak jót akarok ti elutasítok,senkinek nem hisztek?Azért én is csak Istenben hiszek ez a valóság.
2010. jan. 23. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!