Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam volna az új vírust?

Elkaptam volna az új vírust?

Figyelt kérdés
Nem H1N1-re gondolok, hanem úgy hallottam, van valami új vírus. Fáj a torkom, köhögök... Elkaptam volna?
2009. szept. 11. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Igen, a torokfájás és a köhögés semmiképp sem lehet más tünete. Ez a leírás csak az új vírusra illik. Meg fogsz halni.
2009. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jaj, most miért kellett ilyen bunkó választ írnod??

Nem parázok semmi disznóinfluenzától, sima influenzára gondoltam.. Bunkó.

2009. szept. 11. 17:15
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Ezek tipikusan a bubópestis kezdeti tünetei. Irány a karantén!
2009. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem meg fáj picit a torkom és be-be dugul az orrom.Ez a h1n1 vagy más új influenza?:O

Torokfájás és köhögés megfázás vagy a sima influenza is lehet...Ha biztos akarsz lenni akkor menj el orvoshoz!

2009. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

Hát igen, a sima influenzát is csak most fedezték fel ezért csak az új vírus nevet tudták adni neki.

Milyen kár, hogy még nem találták fel azt a helyet, ahova az ember el tud menni, ha úgy érzi beteg. Brühühü.

2009. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Igen van új járvány...

nézted a híradót?:D

maradj benn 2-3 napig,ha nem múlik el,orvos:)

2009. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Az egész országban ez van.


Nekem is fáj a torkom, köhögök, be van dugulva és folyik az orrom, fáj a fejem.


Ezek a H1N1 tünetei, de lehet, hogy csak megfázás. Második napja vagyok itthon, gyógyszerezem magam köhögés és torokfájás ellen (alap meghűléses kezelés :D) és mára már szinte semmi bajom.

2009. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
48%
nekem csak a végtagjaim fájnak és fáradt vagyok. ésnéha a torom és fázom
2009. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

az én szervezetem egy kicsit el van késve én valahonnan most kaptam el a hányós-fo...s vírust... :(

lehet majd egy fél év múlva elkapom a h1n1-et is?

2009. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyém tuti nem H1N1, legalábbis remélem, hogy nem, mert akkor itthon kell maradnom jövőhéten, és lemaradok suliba =(
2009. szept. 11. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!