Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszatérő húgyuti fertőzés,...

Visszatérő húgyuti fertőzés, mit tegyek? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Márciusban kezdödött, azt hittem sima felfázás, majd vizeléskor iszonyatosan fájt, egy napig ment ez, vizelési ingerem volt, ha elmentem csak pár csepp volt stb. Nyáron újra előjött, majd szinte havi rendszerességgel. Az utolsó kegyetlen volt, sírva távoztam az alkalmak után a mellékhelységből, ráadásul 2 napig folyamatos égető-viszkető érzést hagyott maga után,(ez többször is megesett, nagyon kellemetlen). Se a nőgyógyászati se a vizeletvizsgálat nem mutatott ki semmit. Járt valaki hasonlóképp?

2013. márc. 2. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyenem, amikor B-vitamint szedtem, illetve ilyen tartalmú vitamin készítményt. Az irritálta a hólyagnyálkahártyát , amikor szedtem két héten belül jöttek a tünetek. Laborom negatív volt.
2013. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmiféle vitaminkészítményt, gyógyszert meg csak fogamzásgátlót, viszont az előtt már jelentkeztek a tünetek :/
2013. márc. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!