Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vizsgálatokra menjek...

Milyen vizsgálatokra menjek még el az ekcémám miatt?

Figyelt kérdés

2 éve jelentkezett először. Voltam vérvizsgálaton, kettőn is, és csak a hematokrit szintem alacsony (0.34 és 0.36 a min. érték). Allergiavizsgálaton is voltam, jó sok minden kijött, azóta ezeket mellőzöm, de most nagyon erősödött, az arcomon jött ki!!!! Hihetetlenül nézek ki!

Tudtok esetleg mondani még mit lehetne?



2013. márc. 3. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász.

Felírhat rá krémet, arclemosót, amitől szépen elmúlik. persze később sajnos ez újra visszajön,mert csak tüneti kezelés van rá, gyógyítani még nem tudják.

2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor nekem ekcémám volt, elmentem a bőrgyógyászhoz, adott egy krémet, kenegettem, és 2 héten belül eltűnt.. azóta nincs.. érdekes..
2013. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, oda megyek.. De akkor ne keressem az okokat tovább??? Nincs értelme? Ha esetleg lelki okokból jön elő, akkor forduljak pszichológushoz?
2013. márc. 3. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:

ekcéma a legtriviálisabban is jöhet létre...

nekem a belső combomon volt attól, hogy nyáron meleg volt, izzadtam mint a ló, plusz dörzsölődött is.. a kisebesedett bőrrész meg a gombát is vonzza, úgyhogy az is lett rajta... nem kell itt túldramatizálni a dolgokat pszichológussal meg mittudomén:)

2013. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!