Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, hogy lázas legyek?

Mit csináljak, hogy lázas legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok,fáj a torkom és ilyen furi a nyelvem.Ma voltunk orvosnál a skarlátra gyanakodva,de kijelentette,h semmi bajom,de én ezt nem érzem így.SEMMI KÖZE AZ ISKOLÁHOZ! Anyukám is az orvosnak hisz,addig,amig nem lesz látható jele,h tényleg beteg vagyok.(nyelni alig bírok így is..) Adnátok tippeket,h mit tegyek egy kis lázért?(kréta nem vált be)

2013. márc. 6. 14:55
 1/8 anonim válasza:
Menj ki a hidegre es fazz meg!
2013. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne akard magad még betegebbé tenni. Így is küszködik a szervezeted...:( Inkább vitaminozz, és teázz, hogy minél előbb kigyógyulj, ne pedig egyik gödörből a másikba menj... :(

Egyébként csak hogy ne hidd azt bírálni akarom az életed, vagy beosztani mit tegyél... A nyers krumplihéjtól durván be lehet lázasodni, de.... Az nem játék. Én másról nem tudok, hogy hogyan lehetne előhozni lázat.

De inkább kúráld magad, és ne fokozd a bajt a szervezetedben mégjobban! :(

2013. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,h ha meg holnap iskolába megyek tuti h legalább egy hétig gyengélkedni fogok..Ráadásul cseppet sem szeretném,ha a fél osztály miattam kerülne ágyba.Úgy is hamar ki tudom magam kúrálni,csak ne essek vissza mert akkor nehezebb..
2013. márc. 6. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
mármint úgy a nyers krumpli héjtól, hogy megeszed...
2013. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát. Szerintem mondd meg otthon, hogy te nem hazudsz, és higyjék el neked, hogy beteg vagy. Nagyon. Nem igaz, hogy az orvos a torkod állapota alapján nem hiszi el, hogy beteg vagy... Máh.
2013. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta h "ez csak egy kicsi gyulladás,nem vészes"...ahhoz képest rohadtul fáj:ss
2013. márc. 6. 15:31
 7/8 anonim válasza:
Ha digitális a lázmérő,akkor berakod a hónod alá,és amikor anyád nem figyel feldugod a sértésnek,ott melegebb a szervezeted(de előtte mosd ki a segged 😖)
2015. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Seggedbe* fos szojavito
2015. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!