Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan legyek lázas gyorsan...

Hogyan legyek lázas gyorsan még holnapra?

Figyelt kérdés
Hatásos válaszokat kérek és nem azt hogy beteg vagy. Gyorsan kell. Kérlek válaszoljatok. Kell egy kis láz.

2011. máj. 31. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Reggel a kávédba tegyél sót. Mondjuk 1,5;2 órával előtte idd meg, mielőtt be akarsz lázasodni. :) Tuti módszer, én is ezt csináltam sulis koromban.
2011. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Asszem ha krétát eszel annak is van valami hasonló hatása. Ha jól dereng...más kérdés, hogy jól hazavágod magad vele :S

Vagy délbe ülj atűző napon meleg cuccba sapi és folyadék nélkül, tuti napszúrást kapsz, az pedig lázzal is jár (meg rosszul léttel)

Miért akarsz lázas lenni?

Ha csak a lázmérőt akarod felturbózni azt egy kis dörzsöléssel is megteheted!

2011. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 sine.lacrimna ***** válasza:
38%

az isten szerelmére gyerekek!

Ezek a hülyeségek még mindig keringenek?

Sem a sótól,sem a krétától nem leszel lázas,csak jó szar az ízük.(az én kisfiam 1,5 éves és majdnem minden nap eszik krétát és semmi baja)

A napszúrással meg kórházba is küldheted magad napokra,görcsrohamod is lehet tőle.

Anyukád nem tud igazolni pár napot?Abba legalább nem halsz bele!

2011. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Egyél Krétát, de ne a szigetet!
2011. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 fibbrizzo válasza:
44%
a gyurma biztosabb de csak kicsit
2011. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
16%
este aludj meztelenül és vizesen udvaron/utszán vagy akárhol csak lényeg kint, és tuti láz ha szerencséd van akkor még tüdőgyulladást is kapsz bár én nem kívánom, csak ha te akarod ...
2011. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
83%
egyé össze vissza minden sz*rt és kicsit rázd fel magad gondolok én forogj mint egy hü lye vagy hasonló, még este kihánysz mindent, és ha látja a szülő h vmi nincs rendjén akkor no school másnap vagy mit akarsz ..
2011. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
A kávé+só tényleg hatásos. Mondjuk én a krétát nem hallottam, így azt eheti a kisfiad akár tonnaszámra is. De ha nem hiszed, próbáld ki!!
2011. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Menj ki éjjel 1-2 órára...tuti lebetegszel...XD
2012. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
2 ujjadat ledugod a torkodon, rögtön jön sugárban a hányás. Lázra nem tudok semmi. Én kiskoromban próbáltam a krétát, de nem lettem lázas.
2012. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!