Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet azonnali lázat...

Hogyan lehet azonnali lázat elérni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

úgy hallottam, hogy ha sót raksz a kávéba, akkor belázasodsz.

jómagam sosem próbáltam, majd szólj, ha sikerült elérni valami eredményt, és túlélted :D

2013. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát amilyen íze lesz, biztos nem leszel túl jól, de max rókázol egyet:D nemhiszem, hogy felvinnél a lázad

a régi típusú kréták evése állítólag okozott lázat, de ezek a mai kréták már nem alkalmasak rá

állítólag ha megeszel egy szál cigit, akkor sem leszel túl jól, de ezzel vigyázni kell, mert emellett bele is lehet dögleni, úgyhogy ne próbáld ki:D


a legegyszerűbb:

-lázmérés előtt elmész futni egy kört (hónaljnál mérésnél megy csak)

-izomlazító krém (szintén csak kívülre)

-radiátor (csak anyu ne lássa:D)


de ezek ugye kamuk, nem lesz lázad... és arra figyelj, hogy 40 alatt produkálj, mert különben elvisznek a mentők;)

igazi lázat meg... hát pszichésen lehet előidézni, de ez nem akaratlagos

2013. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a régi kréták evése azért volt alkalmas mert elég meszet tartalmazott.. szal ha nagyon be akarsz lázasodni egyél meszet. (jó étvágyat :D) nem tudom hogy mennyi válna be amugy...
2013. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hajduné Végh Irén válasza:
Kávéba sót teszel
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 motyesz6 válasza:

kend be azt a részt ahova a lázmérőt beteszed majd izomlazítóval vagy lóbalzsammal és/vagy hajszárítóval fújj rá.

Én csak az egyiket csinálnám, mert a kettő egyszerre lehet, hogy túlzás lenne :)

2013. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál olajat. Ha nem hányod ki, epeömlésed lesz, és valószinüleg belázasodsz. mondjuk utána két nepig kutya szarul leszel.
2013. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tepertyu válasza:
Azt mondod, hogy rosszul érzed magad, kérsz egy pohár forró teát és mikor anyu nem lássa felmelegíted a lázmérőt! nekem bevállt:D
2013. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!